saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Türker İnanoğlu hastaneye kaldırılmıştı! Sağlık durumu hakkında…

Türker İnanoğlu hastaneye kaldırılmıştı! Sağlık durumu hakkında…

admin admin -
29 0

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, Türkiye’nin birinci sinema dalındaki sayılı isimlerinden biriydi. 86 yaşındaki Ünlü direktör geçtiğimiz hafta cumartesi düşerek, kalça kemiğini kırmıştı. Enfeksiyon kapan İnanoğlu hastaneye kaldırıldı Lakin ameliyata alınamamıştı. meşhur üretimci sıhhati hakkında nihayet durumu bildirdi.

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, küçüklüğünden itibaren direktör yardımcısı vasfıyla vazife yapmış ve kendi işinin başına geçerek şirketler zinciri kurmuştu. Günümüzde hala birçok projenin ardında olan İnanoğlu, geçtiğimiz cumartesi düşerek kalça kemiğini kırmıştı.

türker inanoğlu

AMELİYATA ALINAMADI!

Kalça kırığı sebebiyle hastaneye kaldırılan 86 yaşındaki Ünlü direktör daha Evvel bel fıtığı ameliyatı olmuş ve konutta düşmesi sonucu kırığının ortaya çıktığını Anlatım eden yetkililer, kırık için ameliyat olup olmayacağının kan durumuna nazaran olduğunu belirtmişti. Kan hastalığının devam etmesi durumunda ameliyatın riskli olacağı öngörüldüğü açıklanmıştı.

erler film

SAĞLIK DURUMUNU BİLDİRDİ

2019’da akciğerlerinde oluşan enfeksiyon nedeniyle kan hastalığı tedavisi gördüğü altı çizilen Türker İnanoğlu, teneffüs rahatsızlığının da devam etmesiyle Birlikte hastanede nezaret altında tutulduğu belirtilmişti. Bahis ile ilgili İzah yapan İnanoğlu “Evde televizyon izlerken kumanda aletine uzandım. O sırada koltuktan düşüp kalça kemiğimi kırdım” açıklamasında bulundu. Tedavisi ise hala devam ediyor…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Acun Ilıcalı’dan Yine Aka bir yardım kampanyası! İşitme engelli çocuklar için…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir