saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın yıldızı Mina Derman: Hayatımda hiç bu kadar çaresiz hissetmedim!

Ben Bu Cihana Sığmazsam’ın yıldızı Mina Derman: Hayatımda hiç bu kadar çaresiz hissetmedim!

admin admin -
19 0

Ekranların fenomen dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’da oynadığı “Suna” rolüyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Mina Derman, kaçırılma sahnesinde yaşadığı zorlukları birinci Sefer açıkladı.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazsam” güçlü kıssası ve yıldız oyuncu takımıyla sık sık gündeme geliyor. Başrolünde Oktay Kaynarca‘nın yer aldığı başarılı üretimde “Cezayir Türk” karakterinin kızı Suna‘yı oynayan Mina Derman, İçten açıklamalarda bulundu. 

Mina Derman ve Oktay Kaynarca

“HAYATIMDA HİÇ BU KADAR ÇARESİZ HİSSETMEMİŞTİM”

İlk Defa aksiyon temalı bir projede yer Meydan Derman, Sabah Gazetesi’ne verdiği röportajda Suna’nın kaçırılma sahnesinde yaşadığı zorlukları lisana getirdi. “Dizinin birinci kısmında kaçırılmıştınız. Bu sahne sizi zorladı mı?” sorusuna Karşılık veren genç oyuncu “İlk Kez bu kadar aksiyon sahnesi olan bir işte yer alıyorum. Kaçırılma sahnem birinci çektiğim sahneydi. Ne palavra söyleyeyim, fizikî zorlukları dışında Fazla keyif aldım ve Fazla Öbür hisler deneyimledim. Suna’yı düşünerek “Hayatımda hiç bu kadar Biçare hissetmemiştim” diyebilirim rahatlıkla” tabirlerini kullandı. 

Mina Derman

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Deprem tatbikatı sırasında AFAD’da Edis’ten Martılar çaldı! 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir