Kaan Urgancıoğlu’ndan korkutan kaza!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 14, 2022 Yorum Yok

Yargı dizisinin başrol oyuncularından Kaan Urgancıoğlu, evvelki akşam bir yer çıkışında görüntülendi. Urgancıoğlu, kara Sevda dizisindeki rol arkadaşı Burak Özçivit’i kıskandığı istikametindeki savlara Cevap vermesinin akabinde bir gazetecinin aracına çarptı. İşte bütün ayrıntılar…

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Savcı Ilgaz karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu, geçtiğimiz akşam bir yer çıkışı objektiflere yakalandı. Otomobilindeyken basın mensuplarının sorularına takılan Urgancıoğlu, kara Sevda dizisindeki rol arkadaşı Burak Özçivit hakkında çarpıcı itirafta bulundu.

Kaan Urgancıoğlu

“BURAK İÇİN MECZUP OLUYORUM”

Muhabirlerden sıra çekimleri hakkında gelen soruyu beğenmeyip eleştiren Urgancıoğlu’na, Burak Özçivit hakkında gelen soru Ünlü oyuncuya bir anlık şaşkınlık yaşattı.

Burak Özçivit

Son vakitlerde Urgancıoğlu’nun Burak Özçivit’i kıskandığına yönelik çıkan argümanlar gündemi meşgul ederken Ünlü oyuncu, “Deliriyorum Burak Özçivit için. Burak sahiden Fazla güzel ve yetenekli bir çocuk. Onun kadar güzel olmak isterim” sözlerini kullandı.

Kaan Urgancıoğlu gazetecinin aracına çarptı

GAZETECİLERİN ARACINA ÇARPTI

Urgancıoğlu, kısa kısa bir soru-cevaptan sonra otomobiliyle devinim ederken basın mensuplarının aracına çarptı. meşhur oyuncu, gazetecinin yanına giderek “Hatalıyım, özür dilerim. Bana numaranı ver. Yarın halledelim” diyerek oradan ayrıldı.

Kaan Urgancıoğlu kaza geçirdi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Öz amcasından Berdan Mardini’ye Aka suçlama! “Beni öldürmek istiyor”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir