Tag

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ’dan duygusal konuşma: “Harbi çok mutluyum…”

Yeni sineması “Boğa Boğa”daki imajıyla dikkat çeken Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ikili Sevinç yaşadı. Galada duygusal bir konuşma yapan Ünlü oyuncu “Çok mutluyum” diyerek hayranlarını sevindirdi.

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dişleri sosyal medyayı ikiye böldü!

Geçtiğimiz günlerde baba olmanın memnunluğunu yaşayan Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ oynayacağı sıra öncesi yaptırdığı yeni dişleri ile gündeme geldi. Tatlıtuğ’un yeni dişleri toplumsal medyayı ikiye böldü.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’lı “Aile” dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Ünlü oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldıkları, merakla beklenen “Aile” dizisinin birinci afişi gelmişti. Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’un uzun Vakit sonra yine izleyici karşısına çekecekleri dizinin yayın tarihi de muhakkak oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un kız kardeşini görenler gözlerine inanamadı! Birbirlerine benzerliği ile…

Oyunculuğuyla göz dolduran Kıvanç Tatlıtuğ “Aile” dizisiyle ekranlara Geri dönüyor. Bu sebeple Özel hayatıyla da merak konusu olan Tatlıtuğ’un kız kardeşi ise dikkat çekti. Oyuncunun kız kardeşini görenler gözlerine inanamadı. Birbirlerine benzerliği ile toplumsal medyada Fazla konuşuldu.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’lı “Aile” dizisinden beklenen afiş geldi!

Ünlü oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldıkları, merakla beklenen “Aile” dizisinin birinci afişi geldi. Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’u uzun Vakit sonra yine bir ortaya getirecek sıra için heyecan dorukta.

Kıvanç Tatlıtuğ’dan şefleri kıskandıracak yetenek! El yapımı makarnası tam not aldı

10 parmağında 10 hünerle herkesi şaşırtan Kıvanç Tatlıtuğ, bu Defa eşi için soluğu mutfakta aldı. meşhur oyuncunun eşi Başak Dizer, itinayla hamur yoğurup makarna yapan Tatlıtuğ’un yeteneğini toplumsal medya hesabından paylaştı.