saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Jeremy Renner

Jeremy Renner

Genel

Kar küreme aracının altında kalmıştı! Jeremy Renner yeğeni için kendini feda etmiş

admin
0 27

Meskeninin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir biçimde yaralanan dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına endişe dolu yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün geçtiğimiz günlerde taburcu edildiği öğrenildi. 30’dan Çok kemiğinin kırıldığı açıklanan Ünlü aktörün yeğenini kurtarmak için kendini feda ettiği ortaya çıktı.

Genel

Kar küreme aracının altında kalmıştı! Jeremy Renner’dan beklenen fotoğraf geldi

admin
0 21

Konutunun önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir formda yaralanan dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına endişe dolu yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün geçtiğimiz günlerde taburcu edildiği öğrenildi. 30’dan Çok kemiğinin kırıldığını açıklayan Ünlü aktörden birinci fotoğraf geldi.

Genel

Kar küreme aracının altında kalmıştı! Jeremy Renner taburcu oldu

admin
0 26

Meskeninin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir formda yaralanan dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına kaygı dolu yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün geçtiğimiz gün taburcu edildiği öğrenildi.

Genel

Kar küreme aracının altında kalmıştı! Jeremy Renner’ın iyileşmesi 2 yıl sürebilir

admin
0 22

Meskeninin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir halde yaralanan dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına endişe dolu yaşatmıştı. Helikopterle apar topar hastaneye kaldırılan ve ağır bir biçimde yaralanan Ünlü aktörün güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği Anlatım edildi.