saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Fotoğraf

Fotoğraf

Genel

“Maneviyatım ağır basıyor!” demişti! Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre girdi!

admin
0 7

Ferdi Tayfur ile Necla Nazır’ın kızları Tuğçe Tayfur sahneleri bıraktığını söyleyince gündeme bomba üzere düşmüştü. Sonrasında hesabındaki bütün fotoğrafları kaldıran Tuğçe Tayfur’un tesettüre mi girdiği sorusu akıllara geldi. Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre girdi.

Genel

Yalı Çapkını’nın güzeli Afra Saraçoğlu’nun paylaşımı sosyal medyayı salladı!

admin
0 13

Hoşluğu ve oyunculuğuyla magazin gündeminden düşmeyen Yalı Çapkını dizisinin oyuncusu Afra Saraçoğlu’nun çekildiği kareler dizisinin resmi Instagram hesabından paylaşıldı. O fotoğraf toplumsal medyayı salladı.

Genel

Ünlü fotoğrafçı Ara Güler’in hayatı filmi oluyor!

admin
0 19

Çektiği fotoğraflarla bir periyoda damga vuran efsanevi fotomuhabir Ara Güler’in hayatı beyazperdeye aktarılıyor.

Genel

Hafsanur Sancaktutan’dan intihar iddialarına yanıt! Bileklerinin fotoğrafını…

admin
0 24

Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının yorumcularından Bircan Bali geçtiğimiz gün ortaya herkesi şoke eden bir sav atmıştı. meşhur oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın ilaç içerek bileklerini kestiğini ve intihar teşebbüsünde bulunduğunu söyleyen Bali’nin argümanlarına oyuncudan Karşılık geldi.

Genel

Nevşin Mengü’den olay fotoğraf! ‘Türkiyede vergilerin…’

admin
0 26

Gazeteci ve sunucu olan Nevşin Mengü toplumsal medyada yeni fotoğraf paylaştı. Paylaşımıyla Hadise olan fotoğrafa birçok yorum geldi. Fotoğrafın altına İzah yazan Ünlü gazeteci maaşlı olmak ve kendi işini yapmayı kıyasladı. Tıpkı vakitte Türkiye’deki vergiler hakkında da fikrini belirtti.

Genel

Acun Ilıcalı tek kare fotoğrafla büyük ses getirdi! O fotoğrafı görenler…

admin
0 27

İş insanı ve medya işvereni olan Acun Ilıcalı mesleği ve Özel hayatı ile gündemden düşmeyen isimler ortasında yer alıyor. Toplumsal medyada yapmış olduğu Biricik kare fotoğrafla takipçileri tarafından gündeme geldi. Fotoğrafı gören vatandaşlar ise yorum üstüne yorum yaptı.