Çizgi filmlerdeki LGBT tuzağına dikkat! Çocuklar hedef olmaya devam ediyor

Beslenme, Genel, Sağlık Oca 26, 2023 Yorum Yok

Yıllardır çocuklara izletilen çizgi filmler/diziler ortasında olan ve milyonlar tarafından sevilen Caillou’da akıl almaz bir ayrıntı toplumsal medya gündemine bomba üzere düştü. Ekseriyetle toplumsal sıkıntılar üzerine araştırma yapıp nokta atışı yapan USMED Lideri Müellif Said Ercan, “Artık hiçbir esas tanımıyorlar. Çocuklar direkt hedefte” diyerek küreselcilere karşı ebeveynlerin dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.

Kübra Şenal

Yasemin.com / özel Haber

Kanadalı müellif Christine L’Heureux ve Kanadalı çizer Hélène Desputaux’un kitaplarından televizyona uyarlanan Kanada üretimi çizgi sıra Caillou, birinci kısmını 1997’de nihayet kısmını ise 2010 yılında yayınladı. Lakin günümüzde hala popülerliğini koruyan çizgi diziler ortasında olan Caillou, kan donduran bir ayrıntıyla ebeveynleri korkuttu. Toplumsal mecralar aracılığıyla çocuklara izletilmeye devam eden çizgi sıra Caillou, Özellikle anne-babaların dikkat etmesi gerektiği tipten sübliminal bildiriler içeriyor. Tahlilcilere nazaran; sinemalar üzerinden yürütülen sapkınlık anlayışı, yıllardır 25. kareye sığdırılırken nihayet periyotlarda artık açıktan dayatılmaya başlandı. Böylece Özellikle çocuklara çizgi film/dizilerle LGBT sapkınlığının empoze edildiği sav ediliyor.

USMED Lideri Said Ercan

USMED Lideri Said Ercan, çocuklar için tehdit olan çizgi sinemalar ortasında olan Caillou’ya dikkat çekti.

İŞTE CAILLOU’NUN SKANDAL GÖRÜNTÜLERİ

Caillou çizgi dizide kan donduran detay

CAILLOU’NUN ARKADAŞININ İKİ ANNESİ VAR, BABASI YOK!

Konu dahilinde Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapan USMED Lideri Muharrir Said Ercan, küreselcilerin yıllardır dayatmaya çalıştığı LGBT sapkınlığı konusunda ebeveynleri uyardı.

Caillou çizgi dizisinden bir sahne paylaşan Ercan, Caillou’nun arkadaşının iki annesinin olduğuna ve babasının olmadığına dikkat çekti. Bu durumun normalleştirilmeye çalışıldığını belirten ehil muharrir, “Artık hiç bir kural tanımıyorlar” diyerek çocukların direkt amaçta olduğunu söyledi.

Ercan, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Caillou’nun arkadaşının 2 annesi var! Babası yok! Ve Bunu Caillou izleyen çocukların gözünde normalleştiriyorlar! Çizgi sineması bile global ideolojileri için kullanmaktan Geri durmuyorlar! Artık hiç bir esas tanımıyorlar ve çocuklar direkt hedefte!”

Said Ercan ebeveynleri uyardı

“MÜSLÜMAN GÖZÜ AÇIK OLMALI!”

Yazar Ercan’ın paylaşımının altına yorum yapan birçok Ünlü İsim de yıllardır sinemalar ve diziler aracılığıyla cemiyet ve aile kıymetlerinin parçalanmaya çalışıldığını sav etti. Ayrıyeten yapılan kimi yorumlarda, Özellikle Müslüman bir ailenin LGBT dayatmasına ve bilinçaltı çalışmalarına Ödün vermemesi gerektiği vurgulandı.

Caillounun arkadaşının iki Ebeveyn Mevcut babası yok

Caillou çizgi dizisinde çocuklar için tehlike

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir