saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Erdoğan

Erdoğan

Genel

Emine Erdoğan: Umudun, dirilişin, şifanın timsali…

admin
0 6

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 21 Mart Nevruz Bayramı olması vesilesiyle evvelki gün toplumsal medya hesabından paylaşım yaptı. Nevruz’u tabiatın uyanışı olarak tanımlayan Erdoğan, “Umudun, dirilişin, şifanın timsali” dedi.

Genel

Emine Erdoğan’dan sel felaketi paylaşımı geldi! “Başımız sağ olsun”

admin
0 9

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, zelzele bölgelerinde evvelki gün meydana gelen sel felaketi nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlar için derin hüzünlerini belirterek bağ sıhhati bildirisi yayımladı.

Genel

Emine Erdoğan Tıp Bayramı’nda Cumhurbaşkanlığı sağlık ekibiyle paylaşım yaptı

admin
0 10

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle Cumhurbaşkanlığı sıhhat takımıyla bir ortaya geldi. Erdoğan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla bütün sıhhat çalışanlarına şükranlarını sundu.

Genel

Başkan Erdoğan ve Emine Erdoğan’dan depremzede aileye anlamlı ziyaret!

admin
0 12

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli sarsıntılarda meskenlerini kaybeden Hülya Çelebi ve ailesini Ankara’da yerleştikleri yeni meskenlerinde ziyaret etti. reis Erdoğan ve eşi, aileyle yakından ilgilenerek sarsıntıda hayatını kaybedenler için dua etti.

Genel

Başkan Erdoğan ve Emine Erdoğan’dan depremzede aileye anlamlı ziyaret!

admin
0 9

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli zelzelelerde meskenlerini kaybeden Hülya Çelebi ve ailesini Ankara’da yerleştikleri yeni meskenlerinde ziyaret etti. reis Erdoğan ve eşi, aileyle yakından ilgilenerek zelzelede hayatını kaybedenler için dua etti.

Genel

Emine Erdoğan’ın Berat Kandili mesajı! “Milletimizin dirliğini daim etsin”

admin
0 15

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutsal Berat Kandil’ini kutladı. Erdoğan paylaşımında “Milletimizin dirliğini daim etsin” tabirlerini kullanarak beraberlik bildirisi verdi.