Tag

Erçel

Boyu ve kilosuyla dikkat çeken Hande Erçel’den yeni paylaşım!

Son vakitlerde isminden sıkça Laf ettiren Hande Erçel, yeni paylaşımıyla hayranlarını heyecanlandırdı. Kilosu ve uzunluğu ile de sıkça merak edilen Erçel’in yeni paylaşımında zayıflığıyla korkuttu.

Hande Erçel dedesinin cenazesinde! Haberi alır almaz İtalya’dan döndü

Oyuncu Hande Erçel’in dedesi Metin Erçel, 83 yaşında hayatını yitirdi. Erçel’in, Istırap haber sonrası dedesinin cenaze merasimine katılmak üzere Bandırma’ya gittiği öğrenildi. İtalya tatilini yarıda kesip, soluğu merasimde Meydan Ünlü oyuncunun bir epey üzgün olduğu görüldü.

Annesini kanserden kaybeden Hande Erçel acı haberle yeniden yıkıldı!

Oyuncu Hande Erçel’in dedesi Metin Erçel, 83 yaşında ömrünü yitirdi. Erçel’in, Istırap haber sonrası dedesinin cenaze merasimine katılmak üzere Bandırma’ya gittiği öğrenildi.

Hande Erçel’den yeni reklam kampanyası! Başarıdan başarıya koşuyor

Ünlü oyuncu Hande Erçel, evvelki gün bir reklam sineması kampanyası için objektif karşısına geçti. Hoşluğuyla Aka zevk toplayan Erçel’in yer aldığı reklam sineması kampanyasındaki gelirin bir kısmı bir hayvan derneğine bağışlandı.

Hande Erçel rüya gibi bir gece geçirdi! O özel anları paylaştı görenlerin nutku tutuldu

Son vakitlerde Özel hayatı ve toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Hande Erçel, dünya çeşidi yapmaya devam ediyor. Dün geçirdiği Hayal üzere geceyi de takipçileri ile paylaşan Erçel, paylaşımlarıyla görenlerin nutku tutuldu.

Yeğeninin hastalığından dolayı kariyerini yarıda bırakan Hande Erçel’de yeni dizi müjdesi!

Hayranlarının yeni projesini merakla beklediği Hande Erçel, sonunda kararını verdi ve yeni ismi “İki Yabancı” olan diziyle prensipte anlaştı.