Tag

Enver

7 aylık hamile olan Aslı Enver’in kız kardeşiyle benzerlikleri şaşırttı! Hangisi Aslı?

Anne olmak için gün sayan Ünlü oyuncu Aslı Enver kız kardeşiyle olan bir fotoğrafını toplumsal medyada üzerinden yayınladı. Enver’in kız kardeşiyle çekildiği karede benzerlikleri toplumsal medyada hayranlarını şaşırttı.

Aslı Enver’den ortalığı kasıp kavuran pozlar! 6 aylık hamileyken…

Süratli bir formda evlenen ve 6 aylık Hamile olan Aslı Enver, yeni dizisi ile gündeme geldi. nihayet olarak çekildiği pozları Instagram hesabı üzerinden paylaşan Enver, ortalığı kasıp kavurdu.

6 aylık hamile Aslı Enver’in sevindiren açıklama! Kızına vereceği isim…

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti de muhakkak oldu. Havaalanında görüntülenen Ünlü oyuncu bebeğiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

6 aylık hamile Aslı Enver’den sürpriz karar! Bebeğini Londra’da doğuracak

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti de belirli oldu. meşhur oyuncu kızını doğurmak için radikal bir karar alarak Londra’ya gitti.

6 aylık hamile Aslı Enver’den radikal karar! Bebeği için o ülkeyi tercih etti

Geçtiğimiz aylarda evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 6 aylık Hamile olan Enver’in bebeğinin cinsiyeti aşikâr oldu. meşhur oyuncu kızını doğurmak için radikal bir karar alarak Londra’ya gitti.

Aslı Enver bebeğinin cinsiyetini açıkladı! Hamile olan Aslı Enver’in son hali şaşırttı!

Geçtiğimiz günlerde evlenen Ünlü oyuncu Aslı Enver’in bebek beklediği öğrenilmişti. 2 aylık Hamile olan Enver bebeğiyle ilgili İzah yaptı.

Diziden ayrılan Aslı Enver rekor bir tazminat ödedi!

Ani evlilik kararıyla herkesi şaşırtan Ünlü oyuncu Aslı Enver oynadığı diziden ayrılmak için rekor tazminat ödedi. Hamile olduğunu öğrenen Ünlü oyuncu sıhhati riske atmamak için sıra mutabakatını bozmak zorunda kaldı.