Nagihan Karadere kansere yakalandı! Ünlü isimden ilk açıklama geldi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 17, 2023 Yorum Yok

Survivor 2022’te yarışan Ünlü İsim Nagihan Karadere’den sevenlerini üzen haber geldi. 48 yaşında olan Karadere, kansere yakalandı. meşhur isimden sıhhatiyle ilgili yeni İzah geldi.

Geçtiğimiz sene yayınlanan survivor 2022 yarışına katılan Nagihan Karadere’den Kötü haber geldi. Karadere, ile ilgili Kötü haberi magazinci Bilal Özcan, toplumsal medya hesabından duyurdu. 

Nagihan Karadere kanser

KANSERE YAKALANDI!

Acun Ilıcalı, ‘Survivor Panorama’ programında “Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı, ben çözemedim” dedi. Bu açıklamaya Fazla üzüldüğünü belirten 48 yaşındaki Nagihan Karadere Bilal Özcan’a şu açıklamayı yaptı.

“1 ay Evvel kanser olduğumu öğrendim ve herkes ekmeğimle oynuyor. Saatlerdir ağlıyorum. Hastalığını ailem dahi bilmiyordu, yeni öğrendiler, bugün anneme söyledim. Lütfen benim için dua edin” 

SOSYAL MEDYA AÇIKLAMA YAPTI!

Karadere, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu tabirlere yer verdi:

“Değerli takipçilerim, değerli dostlarım, sizleri ne kadar Fazla sevdiğimi ve bir o kadar da Fazla sevildiğimi bana bir Defa daha gösterdiğiniz için teşekkür ederim. O kadar Hassas ve memnunum ki…

Ne kadar Aka bir aile olduğumuzu bana tekrar tekrar gösterdiniz ve her Vakit şartsız koşulsuz yanımda oldunuz. Hepinize minnettarım, güzel ki varsınız. Güzel ki…

Sağlığım için beni arayan, soran, iletiler yağdıran herkese Ebedi teşekkürler. Ben Fazla uygunum, sizlerin sevgisi ile de Fazla daha süratli güzelleşeceğim.

Tedavi sürecimle ilgili olarak buradan sizi bilgilendireceğim. Anlayışınız için teşekkür ederim, sevgiyle kalın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Kerem Bürsin’den ukulele performansı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir