Tag

Doğum Günü

Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit eşi Fahriye Evcen’le birlikte doğum günü partisinde!

Kuruluş Osman dizisinin yıldızı Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ile Birlikte arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı. meşhur çifttin çekildikleri fotoğraf takipçileri tarafından ağır İlgi gördü.

Taze anne-baba Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’den özel paylaşım! Oğulları Kurt Efe’nin…

Anne ve baba olmanın memnunluğunu yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti toplumsal medyadan oğullarının ıslak gününü Özel bir paylaşımda bulundu. meşhur çift 1 yaşında giren oğulları Kurt Efe’nin doğum günü paylaştı.

Emine Erdoğan konteyner kentte tanıştığı Sude’ye doğum günü sürprizi yaptı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Hatay konteyner kentte tanıştığı Sude’nin hayalini gerçekleştirdi. Erdoğan’dan gelen sürpriz doğum günü kutlaması, Sude ve ailesini Fazla Mesut etti. Erdoğan, o anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Selahattin Paşalı eşini paylaştı! Siyah- beyaz o kareler göz kamaştırdı

Özel hayatını gözlerden Irak yaşayan Selahattin Paşalı, geçtiğimiz Yıl nikah masasına oturduğu eşi Lara Paşalı’nın doğum gününü siyah-beyaz fotoğraflar eşliğinde kutladı.

Kaldığı çadır kentte doğum günü pastası isteyen Nurhayat’a Kayseri’den pasta geldi!

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 11 ili vuran Aka sarsıntıların akabinde Hatay’daki konutları ağır hasar Meydan ve çadır kentte kalan 4 yaşındaki Nurhayat Sağaltıcı’nın doğum günü için pasta istediği görüntü toplumsal medyada gündem olmuştu. Kayseri’den Nurhayat için doğum günü pastası geldi.

Oğuzhan Koç eşi Demet Özdemir’in doğum gününü kutladı! Bu sefer buruğuz…

Oğuzhan koş eşi Demet Özdemir’in doğum gününü toplumsal medya hesabından duygusal bir bildiriyle kutladı. Doğum günü armağanı olarak zelzele bölgesine yardım edilmesini isteyen Demet Özdemir’e eşi Oğuzhan Koç ise buruk bir Tebrik iletisi yayınladı.

Acun Ilıcalı’dan kızına duygusal mesaj! “Duygularımı kelimelere…”

Ünlü üretimci Acun Ilıcalı ve kızı Banu Ilıcalı’nın doğum gününü toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla kutladı. Ilıcalı, birinci göz ağrım dediği kızı Banu’nun doğum günü Özel olarak hazırlattığı pasta ile sürpriz yaptı. İşte o paylaşım;

Ali Sunal Kemal Sunal’ın doğum gününü kutladı! “İyi ki doğdun melek babam”

11 Kasım 1944 tarihinde doğan Yeşilçam’ın unutulması ismi Kemal Sunal unutulmadı. Oğlu Ali Sunal ve kızı Ezo Sunal toplumsal medya hesaplarından …

Ayça Erturan’ın kızı Nova’nın 1. ıslak gününe Özel paylaşımı…

Kızı Nova’yı bir sene Evvel kucağına alarak anneliği tadan oyuncu Ayça Erturan kızı Nova’nın 1. ıslak gününü kutladı. Kızının doğum gününe Özel …