saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Emine Erdoğan konteyner kentte tanıştığı Sude’ye doğum günü sürprizi yaptı!

Emine Erdoğan konteyner kentte tanıştığı Sude’ye doğum günü sürprizi yaptı!

admin admin -
20 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Hatay konteyner kentte tanıştığı Sude’nin hayalini gerçekleştirdi. Erdoğan’dan gelen sürpriz doğum günü kutlaması, Sude ve ailesini Fazla Mesut etti. Erdoğan, o anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Asrın felaketinden etkilenip meskenini kaybeden vatandaşlar, kentlerde kurulan çadır ve konteyner kentlere yerleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın Hatay konteyner kent ziyareti sırasında, şef olmak isteyen Sude isminde bir depremzede ile tanışmıştı. Erdoğan, Sude’nin doğum günü vesilesiyle kendisine sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı.

Emine Erdoğandan Sudeye sürpriz doğum günü kutlaması

“DİLERİM Kİ HAYALİNDEKİ DOĞUM GÜNÜNE YAKLAŞMIŞTIR”

Hayallerine ulaşması yolunda bir gence daha ümit olan Emine Erdoğan, Sude’ye yaptığı sürpriz doğum günü kutlamasına dair toplumsal medya hesabından şu formda paylaşım yaptı:

Sude Emine Erdoğana teşekkürlerini iletti

“Hatay konteyner kent ziyaretimizde tanıştık Sude ile. Doğum günü için yaptığı hazırlıklar yarım kalmıştı fakat mutluluğundan hiçbir şey eksilmesin istedik. Sürprizimiz, dilerim ki hayalindeki doğum gününe yaklaşmıştır.

Nice Mesut ve sağlıklı yıllar diliyorum hoş kızım. Gelecekte başarılı bir şef olacağına yürekten inanıyor, gözlerinden öpüyorum.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir