Aile dizisinin 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Kartlar yeniden dağıtılıyor

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 30, 2023 Yorum Yok

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Parıltı Sürer, Nejat İşler ve Canan Ergüder üzere başarılı oyuncuların yer aldığı sıra “Aile”, 7 Mart 2023’te Show TV’de izleyicisiyle buluştu. Dizinin yayınlanan nihayet kısmı reytinglerde tepeye yerleşti. Yayınlandığı birinci kısımla dikkatleri üzerine çeken dizinin 5. kısım fragmanı da izleyenlerde Aka heyecan uyandırdı. Pekala 5. kısımda neler yaşanacak? Ayrıntılar…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

İlk kısmıyla reyting sıralamasında birinci sıraya yerleşmeyi başaran sıra “Aile” gerek oyuncularıyla gerekse bahsiyle Aka İlgi çekti. kuvvetli oyuncu takımıyla izleyenlere seyir keyfi veren sıra toplumsal medyada şimdiden en Fazla konuşulanlar ortasında girmeyi ve Salı günlerinin vazgeçilmezi olmayı başardı. Birinci bölümü 7 Mart 2023‘te yayınlanan dizinin üçüncü kısmı de Aka heyecanla bekleniyor. Dün akşam yayınlanan 4. kısmında nefesler tutulurken sıra reytinglerde tepeye oturmayı başardı. Peki 5. kısımda neler yaşanacak? İşte Aile dizisi 5. kısım fragmanı…

Aile dizisi

İLK KISIM NELER YAŞANDI?

Heyecanlı giriş yapan dizinin birinci kısmı babasından sonra Soykanlar ailesinin başına geçen Aslan Soykan ile Pskikolog Devin‘in İzmir uçağında yollarının kesişmesi ile başlar. Yolu Devin ile kesişen Aslan, Soykanlar’a “aile” olduklarını hatırlatan Biricik yer olan sofraya geç kalır. Kendisinin gözbebeği olan Aslan‘ın Devin’e kapılacağını hisseden Hülya Soykan ise tehlikenin farkına varır. Farklı ailelerden olan Devin ve Aslan’ın ortak noktaları ise aileleridir.

Aile dizisi yeni bölüm

“5. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI”

KARTLAR TEKRAR DAĞITILIYOR

Güçlü oyuncu takımıyla mafya bir ailenin Ufak oğlu Aslan Soykan ile psikolog Devin Akın‘ın kıssasını anlatıyor. Herkes ilerleyen kısımlarda, Devin’e aba altından Değnek gösteren Soykan ailesinin annesi Hülya Soykan‘ın atacağı adımları merak ediyor. 

“AİLE” REYTİNGLERDE TEPEYE YERLEŞTİ

Güçlü oyuncu takımı ve İlgi alımlı mevzusuyla reytinglerde tepeye yerleşen dizi “Aile” yayınlanan nihayet bölümüyle üç reyting kategorisinde de en Fazla izlenen sıra olmayı başardı. Başrollerinde Serenay SarıkayaKıvanç Tatlıtuğ gibi kuvvetli isimlerin yer aldığı dizi AB‘de 9.15 izlenme, ABC1 20+‘da 8.87 izlenme, Total‘de ise 5.82 izlenme elde ederek reytinglerde rakiplerini geride bırakarak doruğa yerleşmeyi başardı.

aile 5 bölüm

AİLE DİZİ KONUSU

Babasının trajik vefatının akabinde tanınmış ve Aka ailelerden olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan ile kendisi üzere ailesinden yara Meydan psikolog Devin’in yollarını kesişmesini mevzu Meydan dizi, “aile” kavramının en tartışmalı istikametlerini izleyenlere aktarmaktadır.

Aile dizisi dördüncü kısım fragmanı

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya‘nın yer aldığı dizinin takımında Kıvanç Tatlıtuğ: Aslan Soykan, Serenay Sarıkaya: Devin Akın, Nejat İşler: Cihan Soykan, Parıltı Sürer: Hülya Soykan, Canan Ergüder: Leyla Soykan Sayıcı olarak yer alıyor.

Aile dizisi oyuncuları

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir