Katre Turan’dan eltisi Aslıhan Turan hakkında açıklama! Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan’ın…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 29, 2023 Yorum Yok

Futbolcu Arda Turan’ın kardeşi Okan Turan’ın eşi Katre Turan, “Bi Maniniz Yoksa” isimli programın konuğu oldu. Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan ve kayınvalidesiyle ilgili açıklamalarda bulunan Katre Turan ilgilerinden bahsetti.

Ünlü futbolcu Arda Turan‘ın kardeşi Okan Turan, 20 Haziran 2022‘de Katre Yırtıcı ile Hayal üzere düğünle dünya konutuna girdi. Okan Turan’ın eşi Katre Turan geçtiğimiz günlerde ATV‘nin dijital kanalı Extra TV‘nin “Bi Maniniz Yoksa” isimli programına konuk oldu. Meskeninin kapılarını açan Katre Turan, Merve Yurtyapan‘ın sorularını yanıtlarken eltisi, Arda Turan’ın eşi Aslıhan Turan ile haklarında çıkan savlara da İzah getirdi.

Katre Yırtıcı Turan

“ARAMIZDA ABLA – KARDEŞ BAĞI VAR”

Geçtiğimiz aylarda Aslıhan Turan ile çektikleri bir youtube görüntüsündeki diyalogları yanlış yorumlanan Katre Turan mevzuyla ilgili olarak “Aslıhan’la bu haberlere Fazla şaşırdık zira bizim maşallah eltiden fazla abla kardeş ilgimiz var. O görüntüdeki konuşmamızdan Ufak bir kesitti. Bizim günlük rutin konuşmalarımızı bilen beşerler esasen faklı bir durum olmadığını bilir. Bizim bağımız Kötü yerlere çekileceğine Örnek olmalı. İyi mutabakatımız, evliliğin bir modülü olduğu kadar ferdi mutluluğun da kesimi. Aslıhan benden Aka ve ağabeyimizin eşi.” açıklamasını yaptı.

Aslıhan Turan ve Katre Turan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Tuğçe Tayfur’dan tesettür açıklaması! “Şu anda geçiş sürecindeyim”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir