Tag

Demet Akalın

Estetiğin dozunu fazla kaçıran Ceylan’ın yardımına Demet Akalın yetişti!

Son devirlerde yüzüne yaptırdığı estetik süreçlerle tanınmayacak hale gelen türkücü Ceylan, evvelki gün Demet Akalın ile bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Kameraların imaj almaması için yüzünü eliyle kapatan Ceylan’ın yardımına Demet Akalın yetişti.

Demet Akalın’ın başı dolandırıcılarla dertte! Takipçilerine seslenip uyardı

Ünlü müzikçi Demet Akalın, toplumsal medya hesabından yaptığı nihayet paylaşımla gündeme geldi. Gölcük’te bir şahsın ismini kullandığını ve dolandırıcılık yaptığını Anlatım eden Akalın, takipçilerini uyardı.

AK Parti’nin İzmir mitinginde Demet Akalın’dan sürpriz konser!

İzmir’in Bayraklı ilçesinde düzenlenen Beyaz Parti mitingi sonrası Demet Akalın’dan Beyaz gönüllülere sürpriz geldi. Siyasalların konuşmasının akabinde sahneye çıkan Akalın, İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Demet Akalın ifşa edildim dedi! Soluğu mahkemede aldı

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde yaşadığı Aka olayı duyurdu. meşhur müzikçi Akalın, tanımadığı şahıslardan gelen ısrarlı telefonlar sonucu şantaja uğradığını söyledi. Soluğu mahkemede Meydan Demet Akalın, yaşadığı durumu takipçilerine aktardı.

Demet Akalın açtı ağzını yumdu gözünü! Yangında yoklar depremde yoklar dedi…

Müzikçi Demet Akalın, Kahramanmaraş merkezli sarsıntıdan sonra sesiz kalan Ünlü isimlere açtı ağzını yumdu gözünü. Toplumsal medya hesabı üzerinden “Yangında yoklar sarsıntıda yoklar!” dedi.

Demet Akalın’ın vokali Ömer Topçu’dan olay sözler! “Hayatımın en büyük şanssızlığı”

O Ses Türkiye müsabakasıyla Şöhret kazanan Demet Akalın’ı eski vokali Ömer Topçu, katıldığı bir programda Ünlü müzikçiye ateş püskürdü. Topçu’nun, “Hayatımdaki en Aka şanssızlığım oldu. Mesleğimi tabana sürükledi” kelamları dikkat çekti.