Demet Akalın ifşa edildim dedi! Soluğu mahkemede aldı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 30, 2023 Yorum Yok

Demet Akalın geçtiğimiz günlerde yaşadığı Aka olayı duyurdu. meşhur müzikçi Akalın, tanımadığı bireylerden gelen ısrarlı telefonlar sonucu şantaja uğradığını söyledi. Soluğu mahkemede Meydan Demet Akalın, yaşadığı durumu takipçilerine aktardı.

Son periyotlarda en Fazla ismi duyulan ünlüler ortasına ismini yazdıran Demet Akalın, Özel hayatı ve mesleği ile sık sık gündeme geliyor. Tıpkı vakitte toplumsal medyayı faal kullanan Akalın, geçtiğimiz günlerde başına gelen olaydan bahsetti. Yaşadığı olayı Instagram hesabından duyuran Ünlü müzikçi, Tüm bilgilerinin diğerlerinin eline geçtiğini belirtti. Bu durumdan rahatsız olan Akalın, soluğu mahkemede aldı.

Demet Akalın

“TEHTİT VE ŞANTAJA UĞRADIM”

Yaşadığı durumu bahseden Akalın, şahsî bilgilerinin ifşa edildiğini söyledi. “Tehdit ve şantaja uğradım” diyen müzikçi soluğu mahkemede aldı. Sabahta yer Meydan habere nazaran; Akalın, geçen Ocak ayından bilmediği numaralardan ısrarlı bir biçimde telefon alamaya başladığı bu bireylerin bilişim sistemlerini kullanarak ferdî datalarını ifşa ettiğini söyledi.

Demet Akalın

4 BAŞKA CÜRÜMDEN SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Başına gelen bütün bu olaylardan sonra Akalın, soluğu İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nda aldı. Savcılık, Akalın’ın şikayeti üzerine şahsî dataları, hukuka muhalif olarak ele geçirip yaymak, şahısların huzur ve sükununu bozmak, şantaj ve tehdit olmak üzere dört başka cürümden soruşturma başlattığı ileri sürüldü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir