saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Aktör

Aktör

Genel

Oyuncu Haim Topol’un ölümü tüm gerçekleri ortaya çıkardı! Meğer Mossad ajanıymış…

admin
0 16

İsrailli Ünlü aktör Haim Topol’un mevti hakkındaki bütün gerçekleri ortaya çıkardı. Topol’un Yurt dışında bulunduğu devirde İsrail Hariç İstihbarat Teşkilatı Mossad ismine çalıştığı bildirildi. Oyuncunun ailesi, aktörün Arap ülkesinin elçiliğini dinlemek için Yan binadaki daireyi kiraladığını ve burayı “diş kliniği” biçiminde döşediklerini anlattı.

Genel

Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in vedası hayal kırıklığına yol açtı

admin
0 34

Ünlü aktör Bruce Willis’in geçtiğimiz aylarda davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıkmıştı. sıhhat sorunları nedeniyle oyunculuğu bırakan ve herkesten uzaklaşan Willis’in jübile sineması Aka bir Düş kırıklığına Sebep oldu.

Genel

Tom Sizemore geçirdiği beyin anevrizmasıyla hayatını kaybetti!

admin
0 21

Aktör Tom Sizemore beyin anevrizması geçirdikten sonra hastaneye kaldırıldı. 61 yaşındaki aktörün sıhhat sıkıntılarından sonra hayatını kaybetti.

Genel

Tom Sizemore geçirdiği beyin anevrizmasıyla hastaneye kaldırılmıştı! Kötü haber geldi

admin
0 30

Aktör Tom Sizemore beyin anevrizması geçirdikten sonra hastaneye kaldırıldı. 61 yaşındaki aktörden Kötü haber geldi. Menajerinin açıklamalarına nazaran Ünlü aktörün kurtulması için umutların tükendiğini Anlatım etti.