Mahmut Tuncer İbrahim Tatlıses hakkında konuştu! “Birbirimize gıcık oluyoruz”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 10, 2022 Yorum Yok

Bir Küs bir barış olan Mahmut Tuncer ve İbrahim Tatlıses cephesinde yeni gelişmeler yaşandı. Katıldığı bir programda meslektaşı İbrahim Tatlıses hakkında “Birbirimize gıcık oluyoruz” diyen Mahmut Tuncer, Tatlıses’le ortalarının neden bozuk olduğunu anlattı.

Ses sanatçılığının yanında sunuculuk ve 20’yi aşan başrol sinemaları ile tanınan Mahmut Tuncer, katıldığı bir programda hayatı ve rakip olduğu İbrahim Tatlıses hakkında açıklamalarda bulundu. Uzun mühlet Şanlıurfaspor‘da oynadığını belirten Tuncer, “Küçükken başımda futbolcu olmak vardı. Bir mühlet de oynadım. Müzikçi olmak aklımda yoktu” ifadelerini kullandı.

mahmut tuncer

“AYRANINA EKŞİ DEDİM 6 AY KONUŞMADIK”

İbrahim Tatlıses’in tahtını sarsmak için piyasaya çıkarıldığını söyleyen Mahmut Tuncer, Küs olduğu Tatlıses hakkında açıklamalarda bulundu. Gökay Kalaycıoğlu’nun “Bir dargın bir barışık olmanızın sebebini nedir” sorusunun karşılığını şu formda açıkladı:

mahmut tuncer ibrahim tatlısesle neden Küs olduğunu açıkladı

 “Ben İbrahim Tatlıses’in yanına gittiğimde kendimi sanatçı olarak hissetmem. Kendisi de buna şahittir. Benden yaşça Aka olduğu için yanında ağzımızı açıp konuşmayız. Bizim küslüklerimiz Ufak kıvılcımlardan Dolayı oluyor. 8-9 Kez küstük. Bu küslüklerin altında daima gıcıklıklar yatardı. Birbirimize gıcık olurduk. Bir defasında ayranına ekşi dediğim için 6 ay konuşmadık. Genelde küsen taraf o oluyor. Bulunduğumuz ortamlarda kimseyle Küs olduğumuzu göstermemek için Çabucak barışırdık.”

İbrahim tatlıses ve mahmut tuncer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Acun Ilıcalı’dan Yeniden Aka bir yardım kampanyası! İşitme engelli çocuklar için…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir