Türker İnanoğlu’ndan üzen haber! Hastaneye kaldırıldı ameliyata alınmadı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 10, 2022 Yorum Yok

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, Türkiye’nin birinci sinema dalındaki sayılı isimlerinden biriydi. 86 yaşındaki Ünlü direktör geçtiğimiz hafta cumartesi düşerek, kalça kemiğini kırmıştı. Enfeksiyon kapan İnanoğlu hastaneye kaldırıldı Ancak ameliyata alınamadı.

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, küçüklüğünden itibaren direktör yardımcısı vasfıyla vazife yapmış ve kendi işinin başına geçerek şirketler zinciri kurmuştu. Günümüzde hala birçok projenin ardında olan İnanoğlu, geçtiğimiz cumartesi düşerek kalça kemiğini kırdı.

türker inanoğlu

AMELİYATA ALINAMADI!

Kalça kırığı sebebiyle hastaneye kaldırılan 86 yaşındaki Ünlü direktör daha Evvel bel fıtığı ameliyatı olmuş ve konutta düşmesi sonucu kırığının ortaya çıktığını Anlatım eden yetkililer, kırık için ameliyat olup olmayacağının kan durumuna nazaran olduğunu belirtti. Kan hastalığının devam etmesi durumunda ameliyatın riskli olacağı öngörülüyor.

erler film

KAN HASTASIYDI

2019’da akciğerlerinde oluşan enfeksiyon nedeniyle kan hastalığı tedavisi gördüğü altı çizilen Türker İnanoğlu, teneffüs rahatsızlığının da devam etmesiyle Birlikte hastanede nezaret altında tutuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Acun Ilıcalı’dan Yine Aka bir yardım kampanyası! İşitme engelli çocuklar için…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir