Yalı Çapkını’nın Seyran’ı Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu evlilik haberlerini tiye aldılar!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Uzun vakittir birliktelik yaşayan Yalı Çapkını dizisinin Seyran’ı Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’ndan haklarında Daimi çıkan evlilik haberlerine göndermeli bir paylaşım yaptı. Toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Ünlü çiftin bu paylaşımı da Fazla konuşuldu. İşte takipçilerini güldüren o paylaşım…

Yalı Çapkını dizisinde başrol olarak yer Meydan hoş oyuncu Afra Saraçoğlu ile uzun müddettir Birlikte olduğu meslektaşı Mert Yazıcıoğlu, haklarında Daimi çıkan evlilik haberlerine toplumsal medyadan tiye aldıkları bir paylaşımla yanıt verdi. Herkesi güldüren bu paylaşıma toplumsal medyadan yorum yağdı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu

“HAYIR DEDİ!”

Uzun vakittir birliktelik yaşayan ve bağlarının magazin dünyasından Irak yaşamayı tercih eden çiften hayranları istikbal olan Mesut haberi bekliyor. Sık sık birbirleri hakkında eğlenceli paylaşımlarda bulunan çift bu paylaşımlara bir yenisini ekleyerek herkesin yüzünü güldürdü.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu

Afra Saraçoğlu’nun elinin boş olduğu bir fotoğrafa, akım haline gelen “She said yes” furyasına tersten iştirak göstererek “She said no” notunu yazan Mert Yazıcıoğlu, hem herkesi güldürdü hem de haklarında çıkan evlilik haberlerine gönderme yaptı.

Mert Yazıcıoğlu paylaşımı

O PAYLAŞIMA YORUM YAĞDI!

Takipçilerini güldüren bu paylaşıma Fazla sayıda yorum ve zevk geldi. Bu esprili paylaşıma takipçilerden de esprili yorumlarla karşılık geldi.

Paylaşıma gelen yorumlar

İLGİNİZİ ÇEKBİLECEK GÖRÜNTÜ:

İsmail Ege Şaşmaz’dan barış Akarsu itirafı: Parayla işi Ham konserlerini daima bağışlamış!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir