Alişan Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ü yerden yere vurdu: Başımıza bela ettin!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Altın tabiat mükafat Töreni’nde Safiye Soyman ve Faik Öztürk’le karşılaşan Alişan, Ünlü ikili yapmadığını bırakmadı. Faik Öztürk ile askerlik anısını anlatan Alişan, Safiye Soyman’a seslenerek “Bu adamı başımıza bela eden sensin abla, o yüzden bu Ödül merasiminde seni kınıyorum” dedi.

Ünlü türkücü Alişan, Altın tabiat Müzik mükafat Töreni‘nde Safiye Soyman ve Faik Öztürk ile bir ortaya geldi. Ece Erken‘in sunuculuğunu üstlendiği merasimde ödüllere doyamayan üç Ünlü İsim ortasında Komik diyalog geceye damga vurdu. “Hayvanat bahçesinden iki Tane ayı kaçmış haberin olsun, sarı giyinmişsin, ayıların sarıya alerjisi varmış” diyerek Faik Öztürk’e takılan Alişan, askerlik periyodunda Öztürk ile yaşadığı bir anısını da anlatarak herkesi güldürdü. 

Alişan

“BEŞ KURUŞ Nakit DA VERMEDİ”

Askerdeyken Faik Öztürk’ten telefon aldığını söyleyen Alişan “Faik Ağabey, askerdeyken dördüncü ayımda, ‘Meclisten bir haber aldım, askerlik altı aya düşecekmiş’ dedi, ben de askerdeki arkadaşlara, ‘Askerlik 6 aya düşecekmiş’ dedim. Faik Ağabey, 14. ayın sonunda ‘Ben sana düşecek demedim mi oğlum’ dedi. Bir Kez ziyarete geldi, sonra hiç gelmedi, beş kuruş Nakit da vermedi” şeklinde konuştu.

Safiye Soyman ve Faik Öztürk

Faik Öztürk’e öfkeliymiş üzere davranan Alişan daha sonra Safiye Soyman’a da takılarak “Bu adamı başımıza bela eden sensin abla, o yüzden bu Ödül merasiminde seni kınıyorum” dedi. 

Alişan Safiye Soyman ve Faik Öztürke takıldı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bu sistem hayat kurtarıyor! Sarsıntıya karşı binalarda…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir