Emine Erdoğan Küba Devlet Başkanı’nın eşi Lis Cuesta Peraza’yı ağırladı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hız kesmeden başkan eşleriyle bir ortaya gelmeye devam ediyor. Erdoğan, bu Defa de Küba Devlet Lideri’nin eşi Lis Cuesta Peraza’yı ülkemizde ağırladı.

Son vakitlerde sık sık başkan eşleriyle bir ortaya gelerek hem Türkiye coğrafyasına ve tarihine hem de vatandaşlarına fayda getirecek projelere imza atan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, evvelki gün Küba Devlet Lideri’nin eşi Lis Cuesta Peraza’yı Konuk etti.

Emine Erdoğan Küba Devlet Lideri Lis Cuesta Peraza ile bir ortaya geldi

Pereza ile Etnografya Müzesi’ni ziyaret ederek Türk-İslam tarihinde Vakit seyahatine çıkan Erdoğan, misafirperverliğinden birkaç kare paylaştı.

Emine Erdoğan Küba Devlet Liderinin eşi Perazayı Türk-İslam tarihini anlattı

Erdoğan, paylaşımını şu sözlerle yaptı:

“Küba Devlet Lideri’nin değerli eşi Lis Cuesta Peraza’yı ülkemizde ağırlamaktan memnuniyet duydum. Bayan Pereza ile Etnografya Müzesi’ni ziyaret ederek Türk-İslam tarihinde bir Vakit seyahatine çıktık. Günümüze ulaşan Türk sanatı örneklerini Birlikte inceledik.”

Emine Erdoğan ve Lis Cuesta Peraza

CUMHURBAŞKANLIĞI MİLLET KÜTÜPHANESİ’NE KÜBA KİTAPLIĞI EKLENDİ

“Bayan Peraza’ya Cumhurbaşkanlığı millet Kütüphanemizi ve ortak dünya mirası için koruma ettiğimiz yapıtları tanıttık. Kütüphanemizin kitap hazinesine Küba kitaplığını eklemenin sevincini paylaştık” diyen Erdoğan, burada yer Meydan kitapların iki ülkenin dostluğunun nişanesi olmasını diledi.

Peraza Sıfır Atık Güzel Niyet Beyanını imzaladı

SIFIR ATIK GÜZEL NİYET BEYANI’NI İMZALATTI

Ayrıca Erdoğan, Peraza’ya Sıfır Atık Güzel Niyet Beyanı’nı da imzalatmayı ihmal etmedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir