Yalı Çapkını hakkında bomba itiraf! Mert Ramazan Demir dizi hakkında…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Başladığı günden beri sıra kesimini kasıp kavuran Yalı Çapkını dizisi hakkında oyuncu Mert Ramazan Demir’den bomba itiraf geldi.

Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor‘un paylaştığı Yalı Çapkını dizisi ekranlara geldiğinden beri izleyenler tarafından ağır ilgiyle takip ediliyor. Dizide oyunculuğuyla dikkatleri üzerine toplayan dizinin yıldızı Mert Ramazan Demir, geçtiğimiz günlerde Cihangirde görüntülendi. sıra hakkında itiraflarda bulunun Demir, Fazla konuşulacak cümlelere yer verdi.

Mert Ramazan Deniz

“DİZİ BEKLEDİĞİMDEN çok DİĞER DÜZEYE GELDİ”

Muhabirlerle yer çıkışı ayakta sohbet eden başarılı oyuncu, sıra hakkında açıklamalarda bulundu. “Dizi beklediğimden Fazla Öbür bir düzeye geldi. Bu ilgiyi şaşkınlıkla takip ediyoruz. Sevenlerimize Aka hürmetim var” dedi.

Yalı Çapkını dizisi

“BURAK İLE YAKIN ARKADAŞIZ”

Özel bir platform için çekilen Şahmeran dizisi hakkında da İzah yapan Demir, “Şahmaran’ı yaklaşık 1.5 Yıl Evvel çektik. Fragmanını izledikten sonra Fazla başarılı bir Amel olduğunu tekrar anladım. 20 Ocak 2023’de görücüye çıkacak” ifadelerini kullandı. Şahmeran dizisinde meslektaşı ile rol aldığı Burak Deniz hakkında da açıklamalarda bulunan Demir, “Burak ile Fazla yakın arkadaşız. Hatta ‘Kal’ dizisini Bir arada izledik. çok hoş bir Amel çıkarmışlar” dedi.

Burak Deniz ve Ramazan mert demir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Seray Kaya’dan manalı doğum günü hediyesi! Birinci Kez pasta ile karşılaşan çocuklar…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir