MasterChef Türkiye’de duygusal eleme! Şefler gözyaşlarını tutamadı…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Ekranların sevilen müsabakası MasterChef Türkiye’nin nihayet kısmında yaşanan eleme gecesinde Somer önder de yarışmacıyla Bir arada gözyaşlarına boğuldu. Yaşanan elemede Fatma Parıltı, Gamze, Burak Kaya ve Tolga potaya çıkan yarışmacılar oldu. Elemenin akabinde stüdyoya duygusal anlar yaşandı.

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu‘nun heyet üyeliğini yaptığı ekranların sevilen Karşılaşma programı MasterChef Türkiye dün akşam 139.bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen müsabakada yarışmacılar elenmemek için performanslarını sergilediler. Fatma Işık, Gamze, Burak Kaya ve Tolga’nın bulunduğu potada performansı en düşük bulunarak elenen yarışmacının vedası stüdyoda duygusal anlar yaşattı.

Masterchef potadaki yarışmacılar

SEVİLEN YARIŞMACININ VEDASI HERKESİ ÜZDÜ!

Burak Kaya ve Gamze yaptıkları yemekle en yüksek puanı alarak yarışta kalmayı garantilerken performansı en düşük bulunan yarışmacı Fatmanur potadan çıkamadı. Müsabakaya ve hayallerine veda eden Fatmanur’un vedası herkesi duygulandırdı. Gözyaşları içinde müsabakaya veda eden Fatmanur vedasıyla Somer Şef‘i de ağlattı.

Fatmanur MasterChef

SOMER SİVRİOĞLU GÖZYAŞLARINI TUTAMADI!

Fatmanur’un vedası sırasında konuşma yapan Sivrioğlu, “Hayat doğduğumuz günden itibaren bize farklı kağıtlar dağıtıyor. Sonra da o kağıtlarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Kimileri daha uyguna götürüyor kimileri da dağıtılan bu kartları düzgüne kullanamayarak daha berbata gidiyor. Senin anlattığın öykülerden yola çıkarak söylüyorum ki sana da fevkalade kartlar dağıtılmamış. ancak sen bu kağıtları o kadar hoş oynuyorsun ki… çok hoş bir gayret veriyorsun. Birinci gün buraya geldiğinde söylediklerinle beni Fazla etkilemiştin. ‘Bana bir sürü insan gitme Fatma Parıltı, rezil olursun, alay ederler dediler’ demiştin. ‘Ben kendimi göstermeye geldim’ demiştin. Artık MasterChef’in 10’uncusundan onu söyleyen herkese hoş bir kapak olsun.” ifadelerini kullanarak gözyaşlarına Yargıç olamadı.

Somer başkan gözyaşlarını tutamadı

“KİMSE BANA KENDİMİ BU KADAR BEDELLİ HİSSETTİRMEMİŞTİ”

Eleme anında gözyaşlarını tutamayan Fatmanur “Bana Fazla şey öğrettiniz. Sizi Fazla sevdim. Elemeden itibaren bir ailemin olduğunu söylemiştim, nitekim de o denli oldu. Ben aile içinde büyüyemedim lakin siz burada bana ne kadar değerli olduğumu hissettirdiniz. Kimse bu kadar değerli hissettirip nazımı çekmemişti. Ayağıma taş takılsa bile Tüm grup yanımda oldu. Kalbinizi kırdıysam ve saygısızlık yaptıysam Fazla özür dilerim. Mesleği bırakmayı düşünmüyorum, buraya kendime bir şeyler katmaya gelmiştim” tabirlerini kullanarak gözyaşları içinde müsabakaya veda etti.

Fatmanur gözyaşlarına Yargıç olamadı

İşte Fatmanur’un MasterChef’ten elenme anı:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir