Amerikalı müzisyen ve yazar Bob Dylan hayranlarından özür diledi! 540 bin dolarlık…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

ABD’li efsanevi müzisyen Bob Dylan’ın, tanesi 599 dolardan satılan ‘The Philosophy of Çağdaş Song’ isimli kitabını Yaş imza yerine otomatik kalem makinesiyle imzaladı. Dylan, bu hareketiyle yansıları üzerine çekti. Yalnızca 900 adet satılan kitapta yaptığı bu yanılgıyı telafi edeceğini Anlatım eden sanatçı okurlarından özür diledi.

Bob Dylan, 26 Kasım’da yaptığı açıklamada “Son zamanlardaki kimi sanat eserlerimdeki ve sonlu sayıdaki ‘The Philosophy of Çağdaş Song’daki imzalarla ilgili birtakım tartışmalar olduğunun farkına vardım. Yıllar boyunca her sanat yapıtını elle imzaladım ve hiçbir Vakit bir Problem olmadı” diyerek Kovid-19 salgını öncesi Önemli bir ‘vertigo’ rahatsızlığına yakalandığını belirtti.

Hastalığı sebebiyle Yaş imza gerektiren işlerini  bir grup yardımıyla yapması gerektiğini belirten Bob Dylan, karantina sebebiyle bunun Muhtemel olmadığını açıkladı.

Bob Dylon

“OTOMATİK KALEM KULLANMAM HATAYDI”

Bu yanılgıdan Dolayı hayranlarından özür dileyen Dylon, “Sözleşmeye bağlı mühletler yaklaşırken, sanat ve yazın dünyasında bu Cin şeylerin ‘her zaman’ yapıldığı teminatıyla Bir arada bir otomatik kalem kullanma fikri bana önerildi. Bir makine kullanmak bir karar kusuruydu ve bunu Çabucak düzeltmek istiyorum” dedi.

Bob Dylon hayranlarından özür diledi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Seray Kaya’dan manalı doğum günü hediyesi! Birinci Kez pasta ile karşılaşan çocuklar…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir