Yasak Elma dizisinde üst üste büyük gaf! Zengin olmayanlara ‘cadı’ yakıştırması…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Fox TV’nin Medyapım imzalı dizisi Yasak Elma, Tekrar tartışmaya Sebep olacak bir sahneyle izleyenlerin karşısına çıktı. Evvelki hafta hemşirelik mesleğini hor görmesiyle toplumsal medyada gündem olan dizinin nihayet yayınlanan kısmında bir kesim için hakaret telaffuzlarına yer verildi. İşte bütün ayrıntılar…

Her pazartesi Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde skandal bir diyaloğa yer verildi. Aile kıymetlerine ters senaryosuyla 6 dönemdir devam eden Yasak Elma, geçtiğimiz hafta hastane sahnesinde hemşirelik mesleğini Ufak görmüş ve toplumsal medyada gündem olmuştu. Yasak Elma dizisi nihayet kısmında de yeni bir gafa imza attı.

Yasak Elma Kumru

ZENGİN OLMAYANLARA ‘CADI’ YAKIŞTIRMASI!

Dizide Kumru’nun yeni tanıştığı hekimden etkilenip Güçlü kimliğini gizlemek için günlük kıyafetler giymesi Tüm karakterler ortasında skandal bir olaya dönüştürüldü. Öte yandan Kumru’nun annesini oynayan Handan’ın, kızını o kıyafetler içinde görmesiyle şaşkınlık yaşamasının akabinde “Cadılar bayramını da geçtik” kelamları izleyenlerde şok tesiri oluşturdu.

Yasak Elma dizisi, üst üste yaptığı gafla yansıların odağı haline geldi.

Yasak Elma dizisinde Aka gaf

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Moğolistan’da akıl almaz olay! Yalancı güneşi görenler gözlerine inanamadı…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir