Will Smith’in tokadından sonra Oscar yetkilileri diken üstünde! Kriz ekibi kurulacak

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 24, 2023 Yorum Yok

Oscar mükafat Merasimi tarihine geçen Will Smith’in tokat olayının akabinde Akademi, sıkı önlemler almaya karar verdi. Oluşabilecek rastgele bir krize karşı tetikte olan yetkililerin bir kriz takımı oluşturduğu öğrenildi.

Geçtiğimiz Yıl 94’üncüsü düzenlenen Oscar Ödülleri’nde dünyaca Ünlü yıldız Will Smith ve komedyen Chris Rock ortasındaki yaşanan tatsız Hadise dünya basınında Aka yankı uyandırmıştı. Merasimin sunuculuğunu üstlenen Chris Rock, hastalığı nedeniyle saçları olmayan Will Smith’in eşine espri yapmış ve ortalık karışmıştı. Bir anda sahneye atlayan Smith, Chris Rock’a tokat atmış ve o anlar Ödül merasimini düzenleyen Hollywood Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından affedilmemişti. 

Will Smith, Jada Smith ve Chris Rock

Smith’in 10 Yıl boyunca Oscar galalarından ve diğer Akademi etkinliklerinden men edilmesinin akabinde Akademinin Ceo’su Bill Kramer, açıklamalarda bulundu. Time mecmuasına röportaj veren Kramer, bu Yıl sıkı önlemler aldıklarının altını çizerek meydana gelebilecek rastgele bir krize karşı hazırlıklı olduklarını lisana getirdi. Öte yandan Akademi Lideri Janet Yang ise Will Smith’in tokadına karşı yeteri kadar süratli devinim edemediklerini söylemişti.

Will Smith tokat olayı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Asrın Felaketinin yaraları sarılmaya devam ederken Ünlü isimlerden “Devlet Millet” birlikteliği iletileri geldi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir