James Cameron’dan yeni proje! Bu kez hedefinde Hiroşima var

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 24, 2023 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü direktör James Cameron, 2024 Aralık ayında vizyona girecek Avatar 3 sinemasının tamamlanmasının Çabucak akabinde yeni bir projeye başlamak istediğini duyurdu. “Bence bir Hiroşima sineması olsa tam vaktinde olurdu.” diyen Cameron, Charles Pellegrino imzalı “The Last Train From Hiroshima” kitabını beyazperdeye uyarlayacak.

“Terminatör”, “Titanik” ve “Avatar” üzere dünya sinemasında fırtınalar estiren üretimlere imza atan yönetmen James Cameron, nihayet olarak 13 yıllık hasrete nihayet vererek dünyanın en Fazla hasılat yapan sineması ‘Avatar’ın ikinci sinemasını beyazperde de izleyenlerle buluşturmuştu. Sürükleyici kıssası, yıldız oyuncu takımı ve kuvvetli efektleriyle sinemaseverlerden tam not Meydan “Avatar: Suyun Yolu” filminden istediği Geri dönüşü Meydan 68 yaşındaki Cameron, yeni maksadını açıkladı. 

James Cameron

2024 yılında Avatar 3’ün vizyona girmesini planladığını Anlatım eden Ünlü direktör, uzun müddettir tutku duyduğu proje olan “The Last Train From Hiroshima” kitabını beyazperdeye uyarlamak istediğini Anlatım etti.

The Last Train From Hiroshima kitabı

“BENCE BİR HİROŞİMA SİNEMASI OLSA TAM VAKTİNDE OLURDU”

Hem Hiroşma hem de Nagazaki bombalamalarından kurtulan Tsutomu Yamaguchi üzerine bir araştırmayı mevzu edinen kitaba Aka heyecan duyan Cameron şu sözleri kullandı:

“Düşündüğümüzden daha istikrarsız bir dünyada yaşıyoruz. Bence bir Hiroşima sineması olsa tam vaktinde olurdu. Bu türlü bir öykü, bu silahların gayelerinde insan olduğunu ve gerçekte nasıl bir Sonuç verebileceğini gösteriyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Asrın Felaketinin yaraları sarılmaya devam ederken Ünlü isimlerden “Devlet Millet” birlikteliği iletileri geldi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir