Oktay Kaynarca takipçilerine seslendi: Memleketin sarılacak çok yarası var!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 24, 2023 Yorum Yok

Depremzedeler için yaptığı yardımlarla gündemden düşmeyen ehil oyuncu Oktay Kaynarca, toplumsal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. Takipçilerine seslenen Kaynarca, “Memleketin sarılacak daha Fazla yarası var” tabirlerini kullandı.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan iki Aka zelzelenin akabinde bütün Türkiye Biricik Yürek oldu. İş, spor ve sanat dünyasından birçok Ünlü İsim de bu süreçte sayısız paylaşımlarda bulunarak bağış kampanyaları düzenledi.

Deprem bölgesinden İç sızlatan kareler

Bu isimlerden biri olan ehil oyuncu Oktay Kaynarca, nihayet olarak TikTok’ta ismine Düzmece hesap açılarak depremzedeler için yardım toplandığını ayrım etmiş ve bu sahtekarlık karşısında çılgına dönmüştü. “TikTok’ta adıma sayfa açıp yardım toplama mazeretiyle dolandırıcılık yapmaya kalkan bir gurursuz var. Bu Cin hesaplara ve insanlara prestij etmeyin lütfen. Bu erdemsizler hakkında cürüm duyurusunda bulunuldu. Umarım dünya gözüyle karşımda görürüm bunları” diyerek Başkaldırı eden Kaynarca’dan dikkat çeken bir paylaşım daha geldi. 

Oktay Kaynarca

“BU TRAVMAYI ATLATIP ESKİSİNDEN çok ÇALIŞMALIYIZ”

Birlik olmaya işaret eden Kaynarca, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Ders çıkarmak zorundayız. Unutmamak zorundayız. tedbir almak zorundayız. En değerlisi, bir Lahza Evvel bu travmayı atlatıp eskisinden daha Fazla çalışmalıyız; çünkü memleketin sarılacak Fazla yarası var…” ifadelerine yer verdi.

Oktay Kaynarca Instagram paylaşımı

Kısa müddette binlerce zevk Meydan paylaşıma “Seviyorum seni hoş Yavuz insan”, “Seninle gurur duyuyoruz” ve “Nasıl unutulur ki bu felaket ve travma” şeklinde yorumlar geldi.

Oktay Kaynarcadan dikkat çeken paylaşım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sosyal medya fenomeni Şule Kaya yine gündemde! Tövbe edenlere altın…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir