Taha Duymaz son röportajını ona vermişti! Armağan Çağlayan’dan kahreden Taha açıklaması

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 18, 2023 Yorum Yok

Büyük felaketin 12. gününde Taha Duymaz ve kardeşlerinden Istırap haber geldi. Günlerdir yıkıntı altında olan Duymaz’ın cansız vücuduna ulaştı. Taha’nın nihayet röportajını verdiği armağan Çağlayan’dan Yürek burkan bir İzah geldi.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve Hatay’da da Aka yıkımlara neden olan zelzele felaketinde yıkıntı altında kalan Taha Duymaz’ın yaşayıp yaşamadığı onu takip eden 1.3 milyon takipçisi ve sevenleri tarafından epey merak ediliyordu. Toplumsal medya fenomeni Taha Duymaz’dan Acı haber geldi.

Büyük felaket onu kardeşleriyle Birlikte Hatay’da halasının meskeninde yakaladı. Felaketin 12. gününde çalışma grupları Taha Duymaz, Melek Duymaz ve ümit Duymaz’ın cansız vücutlarını enkazdan çıkardı.  Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz’ın mevt haberi herkesi üzdü. Bunlardan biri de daha Evvel Duymaz’ı programına Meydan armağan Çağlayan’dı.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN’DAN YÜREK BURKAN PAYLAŞIM!

Çağlayan paylaşımında Taha’nın cansız vücuduna ulaşılmış. Gör Beni çekiminde tanışmıştık. çok saygılı, ürkek bir çocuktu. Ailesini geçindirebilmek için savaşıyordu. Umutları vardı. ‘Bundan sonra istediğim üzere yaşayacağım, insanın ömrü kelebek gibi’ demişti. çok üzgünüm. Yattığı yer incitmesin dedi.

“NE Vakit ÖLECEĞİM MUHAKKAK DEĞİL”

Bugün yıkıntı altındaki cansız vücuduna ulaşılan Taha’nın, armağan Çağlayan’da söylediği kelamlar gündem oldu. Taha’nın, “Bu benim hayatım, bir gün ölüp gideceğim. Ne Vakit öleceğim belirli değil, tahminen büyümeyeceğim. 19, 20, 25 yaşında öleceğim belki” kelamları yürekleri burktu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir