saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Survivor’un yıldızından paylaşım! İlayda Şeker pehlivan eşi İsmail Balaban’a destek verdi

Survivor’un yıldızından paylaşım! İlayda Şeker pehlivan eşi İsmail Balaban’a destek verdi

admin admin -
17 0

Survivor’un yıldız isimlerinden İlayda Şeker, 2021 Survivor’ın şampiyon eşi İsmail Balaban’a toplumsal medya hesabı üzerinden dayanak paylaşımında bulundu. Pehlivan olan Balaban’dan Karşılık ise gecikmedi.

İsmail Balaban ve İlayda Şeker, Survivor programında birlikte yarışan isimler ortasında yerini alıyor. 2021 yılında şampiyon olan pehlivan İsmail Balaban’la Karşılaşma sonrası evlilik yolunda ilerleyen İlayda Şeker, geçtiğimiz aylarda evlilik yolunda birinci adımları atmıştı. Düğünleri ile Fazla konuşulan çift, Özel hayatları ile de merak konusu olmaya başladı.

İsmail Balaban ve İlayda Şeker

Balaban’a sevgisini  “Elmalı güreşlerinde İsmail’in kaşı patlamıştı, iki kez orada aşık oldum Fazla etkilenmiştim.” kelamları ile eşine karşı sevgisini bu türlü Anlatım eden İlayda Şeker, Toplumsal medya hesabı üzerinden eşine takviye iletisinde bulundu.

“BAŞARILAR ŞAMPİYONUM”

İlayda Şeker Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: 

“Her Vakit her şartta yanımdasın. Her Vakit her şartta yanındayım. Mental ve fizikî gücüne hayranım… Çektiğin zorluklara, yaşadığın sakatlıklara, uykusuz kaldığın gecelerine ben şahidim… Artık Dizi bizlere göstereceğin şampiyonluklara geldi sevgilim, sen kendine inan! Sevenlerin sana inanıyor. İlah derman versin yeni dönemde muvaffakiyetler Şampiyonum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLCEK GÖRÜNTÜ;

Can Yaman Hudut tanımıyor! Gördüğü İlgi pes dedirtti

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir