Kanserle savaşan Hülya Bozkaya’dan üzen haber: Kaç günüm var bilmiyorum

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 04, 2023 Yorum Yok

5 ay Evvel kanser hastalığına yakalandığının haberini veren Hülya Bozkaya, nihayet paylaşımıyla sevenlerini hüzne boğdu. Kaç günüm Mevcut bilmiyorum diyen Ünlü sanatkara geçmiş olsun dilekleri geldi.

Flash TV ekranlarında “Ne Çıkarsa Bahtına” programıyla hafızalara kazınan ve bir müddettir yumurtalık kanseri ile uğraş eden Ünlü müzikçi, kanser sürecinin şiddetli geçtiğini sevenlerine aktardı. Yeni 3 bulguya daha rastlandığını bildiren Bozkaya’ya sevenlerinden takviye bildirisi yağdı.

Hülya Bozkaya

“3 YENİ BULGU TESPİT EDİLDİ”

Yaşadığı kuvvetli süreci anlatan Hülya Bozkaya sevenlerine hastalığının güzele gitmediğini şu sözlerle Anlatım etti: “Sevgili gönül dostlarım maalesef ki sizlere hoş haberler veremiyorum. Kemoterapi sonrası çekilen pet sonucunda 3 Tane yeni bulgular tespit edildi. Bugün emar çekilecek haftaya kurul toplanıp karar verecek. Yoruldum savaşacak gücüm kalmadı keşke bu türlü olmasaydı lakin kimi bahta teslim olmak gerek. Yaradana sığındım o ne dilerse o olsun. Kalın sağlıcakla” 

Hülya Bozkaya

“KALMAK İÇİN BÜTÜN MÜCADELEM”

Instagram hesabı üzerinden görüntü ve fotoğraf paylaşan Bozkaya, “Gitmek için değil kalmak için Tüm mücadelem” sözlerini kullandı. Müzikçinin paylaşımlarını süratli biçimde dayanak iletileri geldi. meşhur şarkıcı  Nadide Sultan da Bozkaya’da  iletisiyle takviye oldu. Sultan, “Umutsuzluk yok. Yorulmak yok hoş arkadaşım İnşaallah güzelleşecek. Az daha sabır.” notunu düştü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Alp Navruz’a ağır ilgi! meşhur oyuncu Fas’ta Aka ilgiyle karşılandı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir