Bihter filminin Behlül’ü Boran Kuzum set hallerini paylaştı! Ekipten ilk görüntüler geldi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 04, 2023 Yorum Yok

2008-2010 yılları ortasına damgasını vuran Aşk-ı Memnu, yine ekranlara dönüyor. “Bihter” ismiyle tekrar çekilecek olan sinemanın başrolleri Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’un set paylaşımları Aka İlgi görmüştü. Sinemada Behlül karakteri olarak yer Meydan genç oyuncu Boran Kuzum’dan yeni, set paylaşımları geldi.

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Metot, Hazal Kaya ve Nebahat Çehre‘nin yer aldığı, Halit Ziya Uşaklıgil‘in ölümsüz yapıtı Aşk-ı Memnu yayınlandığı 2008 – 2010 ortası periyoda damgasını vuran üretimler ortasında yer almıştı. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen ve günümüzde hala izlenmeye devam eden sıra “Bihter” adıyla sinema olarak tekrar izleyicisiyle buluşuyor. Çekimlerine başlanan sinemanın başrol oyuncuları Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum‘dan set paylaşımları gelmişti. Sinemanın başrol oyuncularından Boran Kuzum’un setten paylaştığı yeni imajlar de dikkat çekti.

Boran Kuzum

O KARELER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Setten yeni kareler paylaşan Boran Kuzum‘un o paylaşımları İlgi gördü. Set takımıyla Birlikte çekildiği kareleri Bihter etiketiyle paylaşan genç oyuncunun paylaşımına zevk ve yorum yağdı.

Boran Kuzum set

Boran Kuzum set paylaşımı

NE OLMUŞTU?

O ROLLERİ GENÇ OYUNCULAR ÜSTLENECEK

1975‘te yayınlanan versiyonunda Yeşilçam‘ın Ünlü oyuncusu Muştu Ar‘ın, 2008 üretiminde ise başarılı oyuncu Beren Saat‘in yer aldığı Aşk-ı Memnu‘nun tekrar yayınlanacak Bihter adlı sinemasında ise Bihter rolünde genç oyuncu Farah Zeynep Abdullah yer alacak. Aka merakla beklenen sinemada Kıvanç Tatlıtuğ ile özdeşleşen Behlül karakterini ise genç oyuncu Boran Kuzum üstlenecek.

Aşkı Memnu Bihter

“BİHTER… YAKINDA”

Büyük merakla beklenen sinemanın başrol oyuncularından set paylaşımları gelmeye başladı. Yeni Bihter ve Behlül rolünü üstlenen genç oyuncular Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum set ortasında hazırlanırken çekildikleri kareleri toplumsal medya hesapları üzerinden“Bihter… Yakında” notuyla paylaşmıştı. O kareler kısa müddet içinde zevk ve yorum yağmuruna tutulmuştu.

Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Murat Yıldırım’dan kızı Miray ile bayram paylaşımı! Öpmelere doyamadı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir