Pelin Karahan eşi Bedri Güntay’ın sağlık durumunu bildirdi! “Ameliyata girdi…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 14, 2022 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Pelin Karahan toplumsal medya üzerinden yaptığı paylaşımla takipçilerini üzen haberi verdi. meşhur oyuncu acısını paylaşırken, eşi Bedri Güntay’ın hastaneye kaldırıldığını, acil bir ameliyat olması gerektiğini belirtmişti. Güntay’ın sıhhati hakkında nihayet durumu açıklayan Karahan, taburcu olduğunu bildirdi.

Ekranların en tanınan oyuncularından Pelin Karahan, ismini “Kavak Yelleri” isimli sıra projesi ile duyurmayı başarmış, akabinde Harika Yüzyıl üzere birçok sıra ile oyunculuk yeteneğini kanıtlamıştı. 2014 yılında Bedri Günay ile dünyaevine giren Karahan, iki oğlunu kucağına aldıktan sonra, ailesiyle Vakit geçirerek toplumsal medya üzerinden paylaşımlarda bulunuyordu. Hesabından nihayet yaptığı paylaşımla herkesi üzmüştü.

pelin karahan bedri güntay

ANİDEN GELEN RAHATSIZLIK HERKESİ KORKUTTU

Ünlü oyuncu Karahan, eşinin hastaneye kaldırılarak acil bir ameliyata alındığının bilgisini verdi. Karahan, eşinin bir anda gerçekleşen rahatsızlığıyla şoke olduğunu Anlatım etmişti. Damarına pıhtı attığını açıklayan Ünlü oyuncu, eşinin anjiyo olduğunu ve şu anda durumunun düzgüne gittiğini bildirmişti. 

pelin karahan paylaşımı

“ACİL AMELİYATA ALINDI”

Karahan paylaşımında ise “Sosyal medyada ve basında çıkan haberlerden Dolayı bu açıklamayı yapma gereği duyuyorum. Eşim Bedri Güntay, bugün teşhisi konulan akciğer embolisi nedeni ile acil ameliyata alınmıştır. Yapılan anjiyo çok başarılı geçti. Şu Lahza hastanede nezaret altında devam ediyor süreci. Arayan soran herkese Fazla teşekkürler, şu Lahza aramalara ve bildirilere dönemiyorum, anlayışınız için teşekkür ederim.” notunu düşmüştü.

pelin karahan paylaşımı

BEDRİ GÜNTAY’IN SIHHAT DURUMU AÇIKLANDI!

Karahan eşinin nihayet durumunu toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Karahan “Öncelikle haberlerimiz âlâ, bugün eşimi hastaneden taburcu ettik ve Fazla şükür artık evimizdeyiz. Hocamıza ve takımına Ebedi teşekkürler. Yerinde, vaktinde müdahalesi ile hayat kurtardı diyebilirim. Ve Natürel baştan sona arayıp soran, ziyarete gelen, iletileri ile dayanak olan bütün ailemiz… Yeterli ki varsınız. İnsan sıhhatinin değerini, sahip olduklarına şükretmeyi ve dostlarının, sevenlerinin şu hayatta ne kadar değerli olduğunu anlıyor! çok şükür yeterliyiz ve hayat sıhhatle devam ediyor… Herkese sevgiler.” notunu düştü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Jüpiter ve Mars’ın dönüş sırasında oluşturdukları desen kendisine hayran bıraktı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir