saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Nükhet Duru’nun ‘tayt tartışmasına’ Pınar Altuğ’da katıldı!

Nükhet Duru’nun ‘tayt tartışmasına’ Pınar Altuğ’da katıldı!

admin admin -
25 0

Geçtiğimiz günlerde Nükhet Duru’nun “Ne olur bu tayt olayına bir ‘dur’ deyin artık demesiyle sanat topluluğundan pek Fazla Ünlü tayt tartışmasına girmişti. Magazin gündemini meşgul eden tayt tartışmasına Pınar Altuğ’da katıldı.

Geçtiğimiz günlerde “ne taytmış arkadaş” diyeceğimiz bir Hadise yaşanmıştı. Nüket Duru bayanların tayt giymesinden rahatsız olmasını “Ne olur bu tayt olayına bir ‘dur’ deyin artık. Tunikle giyilirse tamam lakin çorapla sokakta dolaşan bir sürü hanımefendi var. Bu manzara güzel değil” kelamlarıyla lisana getirmesinin akabinde magazin gündemini bir oldukça meşgul etmişti. Birçok Ünlü ise bu husus hakkında yorumunu lisana getirmişti. Etilerde kadrajlara yansıyan Pınar Altuğ ise tayt tartışması hakkında yorumlarını lisana getirdi.

pınar altuğ tayt tartışması

DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Bir mağaza çıkışı sportif kıyafetleri ile görüntülenen oyuncu Pınar Altuğ, sabırsız hareketleri ile dikkatleri üzerine çekti. Hem telefonla konuşup hem de işlerini halletmeye çalışan Altuğ “Bir yandan arkadaşımla telefonla konuştum, diğer yandan işimi bitirmeye çalışıyorum. Trafik başlıyor köprüye gireceğim, koşuyorum” söylemlerinde bulundu.

pınar altuğ

“ONUN ÖZGÜRLÜĞÜ”

Güzel oyuncuya Nükhet Duru’nun gündemi sarsan ‘tayt tartışması’ sorulmasıyla 48 yaşındaki Altuğ şu tabirlere yer verdi: 

Bu hususta ben bile kimi kendimle çelişiyorum, zira benim için estetik imaj değerlidir. Bayan, adam, çoluk, çocuk sorunu değil, hoş bir şey görmek hepimizin güzeline sarfiyat. Uygun bir gövde görmek hepimizin güzeline masraf. Biri şık giyindiğinde ‘Bugün ne kadar hoşsun’ deriz birbirimize. Beğenmediğin Vakit ‘Bugün berbat olmuşsun’ demek yanlışsız mu? Yanlışsız. Ben de bir yandan giyindiğimde yeterli görüneyim isterim lakin bu özgürlüğü kısıtlamakta olmamalı. kimi ‘Keşke giymeseymişim’ derim, sonra da ‘Giymek istemişse giymiştir, onun özgürlüğü’ derim. Kendi içimde bile çelişkili husus. O yüzden Nükhet’e ne ‘haklı’ ne de ‘haksız’ diyeceğim.”

pınar altuğ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Zeynep Bastık fotoğraf çektirmek isteyen hayranına bakın nasıl reaksiyon verdi!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir