Oyuncu İpek Filiz Yazıcı ve şarkıcı Ufuk Beydemir evlenmişti! Eleştirilere yanıt verdi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 14, 2022 Yorum Yok

Aşk 101 yıldızı İpek Filiz Yazıcı ve müzisyen Ufuk Beydemir, aylar Evvel evlilik kararlarını toplumsal medya hesaplarından duyurmuştu. meşhur çift, İtalya’da dünyaevine girmişti. Şimdilerde erken yaşta evlendiğine dair tenkit Meydan Yazıcı, o yorumlara yanıt verdi.

Daha Evvel ‘Elimi Bırakma’, ‘Yeni Hayat’ ve ‘UFO’ üzere üretimlerde rol Meydan oyuncu İpek Filiz Yazıcı, yaklaşık 2 yıldır Bir arada olduğu müzisyen Ufuk Beydemir ile evlilik yolunda birinci adımı atarak toplumsal medya hesabından takipçilerine muştuyu vermişti. meşhur çift, İtalya’da hayatlarını birleştirmiş ve gündem haline gelmişti. 21 yaşında olan İpek Filiz Yazıcı, yaşından Dolayı epey Çok tenkide maruz kalmış ve erken evlendiğine dair yorumlar gelmişti. Yazıcı, o tenkitlere yanıt verdi.

İpek filiz yazıcı ve ufuk beydemir

“SÜRPRİZ OLDU”

Evliliğinin akabinde birinci Kez kameralara yansıyan Yazıcı, evlilik süreci ve kararıyla ilgili gazetecilere karşılık verdi. Yazıcı “Gizli değil de sürpriz oldu diyebilirim. O denli yapmak istedik. Aklımızda da vardı ve evlenip geldik.” açıklamasında bulundu.

İpek filiz yazıcı ve ufuk beydemir

“ELEŞTİRİLERE KULAK ASMIYORUM”

Yaşı Ufak olmasından Dolayı tenkitlere maruz kalan Yazıcı “Eleştirilere Fazla kulak asmamayı tercih ediyorum. çok keyifliydi, kusursuz da fotoğraflar çekildik. Hiçbir Sıkıntı yok şu Lahza hayatımızda. Evliliğimiz de pek güzel.” tabirlerini kullandı. 

 

İpek Filiz Yazıcı ve Ufuk Beydemir evlendi

NİKAH ROMA’DA KIYILDI

 İtalya’nın başşehri Roma’da bulunan Tivoli bölgesinde dünya konutuna giren çift, bu Mesut anlara dair kareler paylaşmayı ihmal etmemişti. Öte yandan ikili meslektaşları ve hayranlarından kutlama yorumları gelmiş, o Mesut karelerini toplumsal medya hesaplarından yayınlamıştı.

Ünlü çiftin nikahı Romada kıyıldı

NE OLMUŞTU?

‘Ay Ciltli Kadın’ müziğiyle şöhreti yakalayan Beydemir, oyuncu Yazıcı’ya evlenme teklifi etti. “Evet” cevabını veren başarılı oyuncu, memnunluğunu Instagram hesabından hayranlarıyla paylaştı.

İpek Filiz Yazıcı Ufuk Beydemirin evlilik teklifine evet dedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Murat Boz’un konserinden eşsiz görüntüler! Sevilen kesimine herkes eşlik etti​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir