saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Bensu Soral’dan şoke eden itiraf! “Çocuğumu asla setlerde…”

Bensu Soral’dan şoke eden itiraf! “Çocuğumu asla setlerde…”

admin admin -
24 0

Girdiği birçok projede isminden bahsettiren Ünlü oyuncu Bensu Soral, şimdilerde Tuzak dizisi ile uzunluk gösteriyor. Ufak çocukların setlerde çalıştırılmasına karşı olduğunu belirten Soral, çocuğu olduğunda asla setlerde çalışmasına müsaade vermeyeceğini itiraf ederek herkesi şoke etti.

Tuzak dizisi ile oyunculuk mesleğini bir adım daha ileri taşıyan başarılı oyuncu Bensu Soral, kardeşi Hande Soral’ın oğluyla sık sık ilgileniyor. Tuzak’ta oynadığı Ceren karakteriyle hayli benimsenen Ünlü oyuncu, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda kameralara takıldı. 

bensu soral

“GERÇEKTEN MAKUS OLUYORSUN”

Soral dişindeki sorun sebebiyle diş tabibini ziyarete geldiğini Anlatım etti. Konuşmakta zahmet çeken Soral, dizideki çocuklarının elinden alındığı sahne ile ilgili açıklamalarda bulundu. Soral “Korkunç bir His sahiden. Üzüntü bir sahneydi. Hakikaten Fazla üzücü. lakin hayatta bu Cin şeyler yaşanıyor. İnsan empati kurduğunda hakikaten Fazla Kötü oluyorsun.” tabirlerini kullandı.

bensu soral

“TRAJİK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Küçük çocukların setlerde çalıştırılmasına karşı olduğunu Anlatım eden Soral “Kesinlikle çocukların setlerde çalışmasından yana değilim. Zira çocuklar için biraz tirajik olduğunu düşünüyorum. ancak yapanlara hürmet duymak zorundayız. Kendi çocuğum olsaydı mutlaka setlerde çalıştırmam. Set ortamında çalışma kuralları nitekim Fazla güç. Çocukların çocukluğunu yaşamasından yana benim düşüncem” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mehmet Ali Erbil korkuttu! Kadıköy merdivenlerinde ayakkabısız…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir