Oyuncu Esra Dermancıoğlu hastalığı hakkında konuştu! “Yardım istiyorum”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde ‘Tükenmişlik Sendromu’ yaşadığını belirten oyuncu Esra Dermancıoğlu, Etiler sokaklarında kameralara yansıdı. Oyuncu, basın mensuplarından gelen soruları yanıtlarken hastalığı hakkında yardım istedi.

‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’, ‘Doksanlar’ ve ‘Kırgın Çiçekler’ üzere üretimlerde rol Meydan Esra Dermancıoğlu, nihayet vakitlerde toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamayla gündemde bomba tesiri oluşturmuştu. Evvelki akşam Etiler’de görüntülenen Dermancıoğlu, gazetecilerden ‘Tükenmişlik Sendromu’ hastalığı hakkında gelen sorulara verdiği Farklı cevapla dikkat çekti.

Esra Dermancıoğlu

“YARDIM İSTİYORUM”

Son paylaşımıyla takipçilerine, “Psikiyatrlardan yardım istiyorum, fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz” kelamlarıyla seslenen Dermancıoğlu, basın mensuplarına “Sizler de tükenmiyor musunuz” dedi. Akabinde basın mensuplarının sohbet istediğine karşılık olarak, “Arkadaşlar çalışıyorum, çalışıyorum ve çalışıyorum” diyerek güldü.

Oyuncu daha sonra “Öncelikle toplumsal medyada yapılan paylaşımlarım ile alakalı Fikir hırsızlığına hayır diyorum. Paylaşımıma gelirsek de, tükeniyoruz Doğal ki arkadaşlar, insanız. Sizler de tükenmiyor musunuz? Fotoğrafın altına da ‘Daha Dün Annemizin’ müziğini koydum” sözlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yargı dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz dizinin toplumsal medyadaki Yargı testinde bakın kim çıktı?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir