Meltem Miraloğlu ABD vatandaşlığı için 83 yaşındaki eşiyle 3 Yıl daha evli kalacak!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 04, 2022 Yorum Yok


Uzun yıllardır oyunculuktan Irak bir formda Amerika’da yaşantısını sürdüren Meltem Miraloğlu’nun kalıcı Greed Card almaya hak kazandığı ortaya çıktı. Kendisinden 48 ıslak Aka Amerikalı biriyle evlenen Miraloğlu’nun vatandaşlık için 3 Yıl daha evli kalması gerekiyor.

Farklı bahsiyle bir devrin en Fazla konuşulan üretimlerinden biri haline gelen “Hayat Devam Ediyor” dizisiyle ünlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, 2019 yılında oyunculuğu büsbütün bırakma kararı almıştı. Kendisinden 48 ıslak Aka olan Amerikalı Patrick Grady ile evlenerek ABD’ye yerleşen Ünlü oyuncu sık sık evliliği sebebiyle gündeme geliyordu. meşhur ses sanatkarı Haysiyet Akay’ın tezine nazaran Miraloğlu, kalıcı Green Card almaya hak kazandı. 

Meltem Miraloğlu

GREEN CARD HAKKINDA AYRINTILAR İÇİN ALTTAKİ HABERE TIKLAYINIZ;

3 YIL EVLİ KALIRSA VATANDAŞ OLACAK!

“Muradına erdi!” başlıklı bir yazıyı kaleme Meydan Akay, yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi:

“2019 yılının Eylül ayında kendisinden 48 ıslak Aka 80 yaşındaki Amerikalı Güçlü bir adamla evlenen Ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu, kalıcı Green Card almaya hak kazandı. Miraloğlu, 3 Yıl daha evliliğini devam ettirip, İngilizce konuşma, okuma ve Yazı hünerlerinde de kâfi olduğunu ispat ederse, ABD vatandaşı olabilecek”

Melltem Miraloğlu Green Card kazandı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak pastadan Togg aracı yaptı! Gündeme damgasını vurdu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir