Eski Survivor yarışmacısı Seda Ocak’tan şok açıklamalar: Abi dedim eşim oldu!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 04, 2022 Yorum Yok


Katıldığı Survivor yarışındaki başarılı performansıyla tanınan Seda Ocak, eşiyle tanışma öyküsünü anlattı. İzleyenleri şoke eden açıklamalar yapan Ocak, “Önce abi dedim, sonra eşim oldu” diyerek itirafta bulundu.

2019-2022 yılları ortasında ‘Survivor’da yarışan ve performansıyla Aka zevk toplayan eski survivor yarışmacısı “Seda Ocak”, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. İkiz kardeşi ‘Sema’ ile olan inanılmaz benzerliğiyle de dikkat çeken Ocak, programda İçten itiraflarda bulunarak, 20 yıllık eşi Yasin Ocak ile nasıl tanıştıklarını anlattı.

Seda Ocak 360Tv programında

ÇOCUKLUK AŞKINDAN EVLİLİĞE!

Çocukluk aşkı olarak başlayan öykülerinin evlilikle sonuçlanmasını anlatarak İçten açıklamalar yapan Ocak şu sözleri kullandı:

“Bizim dedelerimiz askerde kan kardeşi olmuş. Yıllar sonra benim babam, annemi kayınpederimin meskenine çağırmış. Yıllar sonra da ben eşimle evlendim. Kocamın eline doğdum. Benden 10 Yıl sonra da kız kardeşim, eşimin kardeşiyle evlendi. Biz daima kardeş hem elti olduk. Ben daima ona abi derdim, bir gün Bursa’ya düğüne geldiğinde oldu her şey. Babam benim kaçacağımı anlayınca beni saldı” 

Seda Ocak ve eşi

Seda Ocak ve Yasin Ocak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Aslı Tandoğan’dan kızına Aka jest! Hem çaldı hem söyledi

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir