saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Hadise ve Alexander Rybak birlikteliği gündeme bomba üzere düştü! Eurovision’daki rakibiyle…

Hadise ve Alexander Rybak birlikteliği gündeme bomba üzere düştü! Eurovision’daki rakibiyle…

admin admin -
27 0


Hadise ve Alexander Rybak birlikteliği gündeme bomba üzere düştü! 2009 yılında Eurovision Müzik Müsabakası’nda rakip oluğu Norveçli müzikçi Alexander Rybak ile Birlikte düet yapacağı ileri sürülüyor. İkili yakın bir vakitte bir ortaya gelecek. İşte haberin ayrıntıları…

Türkiye’yi temsil etmek için 2009 yılında  Eurovison Müzik Yarışı’na katılına olay o periyotta rakip olduğu Alexander Rybak ile düet yapmak için yakın bir vakitte bir ortaya geleceği tez ediliyor. Gündeme bomba üzere düşen bu haber ikilinin hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Hadise ve Alexander Rybak birlikteliği gündeme bomba üzere düştü! Eurovision

Eurovison müsabakasına, Norveçli müzikçi Rybak, 387 puanla birincilik elde etmişti. olay ise o Yıl “Düm Biricik Tek” isimli müziği ile 177 puan alarak 4’üncü olmuştu.

Alexander Rybak Eurovision

EUROVİSON’NUN AKILLARA KAZINAN İKİ İSMİ BİR ORTAYA MI GELİYOR?

Tam 13 Yıl Evvel birbirlerine rakip olan iki ismin bir ortaya gelip İstanbul’da düet yapacağı söyleniyor. Focus Eurovision’da yer Meydan habere nazaran; Alexander Rybak, “Haftaya İstanbul’a geleceğim ve olay ile buluşacağım” halinde bir açıklamada bulundu. Instagram üzerinden de bir paylaşımda bulunan Norveçli müzisyen, “Hangi Türk sanatçı ile düet yapmalıyım” diye takipçilerine sordu.

Hadise ve Alexander Rybak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak pastadan Togg aracı yaptı! Gündeme damgasını vurdu

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir