saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Kerem Bürsin depremzedelere yardım için dünyaya seslendi!

Kerem Bürsin depremzedelere yardım için dünyaya seslendi!

admin admin -
22 0

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki zelzelelerin akabinde bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Birçok Ünlü İsim üzere Kerem Bürsin de toplumsal medya hesabından yardım çağırısında bulundu.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Oyuncu Kerem Bürsin, merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve toplamda 10 ili etkileyen 7,7 ile 7,6 büyüklüğündeki zelzelelerin akabinde toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Türkiye’ye dayanak istedi. 

Instagram hesabından İngilizce konuştuğu bir görüntü yayınlayan başarılı oyuncu, şu sözleri kullandı:

“Herkese merhaba. Hepinizin zati bildiği üzere, 6 Şubat’ta yaşanan 7,7 ve 7,5 şiddetindeki iki zelzele Türkiye’nin 10 kentini etkiledi. Neredeyse 14 milyon şahıs direkt etkilendi, yaklaşık 10 bin Bina da yıkıldı. Yapılacak bütün yardımları kullanabiliriz. Bu görüntünün altında, yardım yapabileceğiniz yerlere ilişkin linkleri göreceksiniz. Böylelikle Gerekli bütün gereksinimleri temin edebiliriz. Yardım etmek isteyen ve yardım etmiş olan bütün uluslara teşekkürler.” Oyuncu paylaşımına Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği’nin banka hesap bilgilerini yazarak bağışta bulunulmasını istedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir