Fetöcülerden akılalmaz iftira! Emine Erdoğan üzerinden kirli algı operasyonu yaptılar

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 31, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde Birleşmiş Milletler’in Özel davetlisi olarak ABD’ye giden Emine Erdoğan’a yönelik ‘Meral Akşener’in partisi kurşunlanırken New York’ta alışverişe çıktı’ tezleri, Dezenformasyonla Uğraş Merkezi tarafından yalanlandı.

Dezenformasyonla Çaba Merkezi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Sn. Emine Erdoğan’a yönelik ortaya atılan ‘Meral Akşener’in partisi kurşunlanırken New York’ta alışverişe çıktı’ savlarını yalanladı.

DMM’den yapılan açıklamada, “Sn. Emine Erdoğan, BM’nin Özel davetlisi olarak 30 Mart Dünya Sıfır Atık Günü için kızı Sümeyye Erdoğan ve torunuyla Birlikte New York’a gitmiş, “Sıfır Atık” Projesiyle ilgili BM genel Konseyi’nde global seviyede Amel birliği davetinde bulunduğu konuşmasını gerçekleştirmiştir. Sn. Emine Erdoğan, BM genel Konseyi öncesi 29 Mart Çarşamba günü kızı ve torunu ile Central Park’a yürüyüş yapmaya gitmiştir. Teze husus imajlarda de Emine Erdoğan’ın parka girdiği açıkça görülmektedir. ‘Meral Akşener’in partisi kurşunlanırken Emine Erdoğan, New York’ta alışverişe çıktı’ tezleri gerçek değildir. Argümanların, organize dezenformasyon faaliyeti olduğu tespit edilmiştir.”

Emine Erdoğan üzerinden kirli algı operasyonu

‘FETÖ YOLDAŞLARININ KİRLİ ALGI OYUNU’

Öte yandan Bağlantı Başkanlığı Dijital Medya Koordinatörü Aslan Değirmenci’de mevzuyla ilgili yaptığı paylaşımda, “FETÖ ve yoldaşlarının kirli algı oyunu. Emine Erdoğan’ın BM genel Konseyi öncesi torunu ile Central Park’a yürüyüşe gitmesini “ … alışveriş yaptı” biçiminde yansıtılması tümüyle palavra. Görüntülerde da bu türlü bir imaj yok.” diyerek yalanladı.

Emine Erdoğan üzerinden kirli algı operasyonu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir