Selami Şahin hakkında çıkan haberlere yeni açıklama!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 01, 2023 Yorum Yok

Usta sanatçı Selami Şahin hakkında, ofisinin bulunduğu bölgede bulunan hayranlarını / vatandaşları rahatsız edici tutumlar sergilediği öne sürülmüştü. Selami Şahin toplumsal medya hesabı üzerinden, hakkında çıkan argümanlara yanıt vermişti. nihayet olarak Selami Şahin hakkında çıkan tezlere avukatı yeni İzah geldi.

Ünlü İsim Selami Şahin hakkında, geçtiğimiz günlerde ofisinin bulunduğu bölgedeki insanları rahatsız edici haller sergilediğine yönelik savlar ortaya atılmıştı. Selami Şahin’in toplumsal medya hesabından bahisle alakalı açıklamada bulunuldu.

Selami Şahin’in toplumsal medya hesabından yapılan yazılı açıklamada şu tabirlere yer verildi:

“Selami Şahin hakkında basına ve kamuoyuna yansıyan haberler ile ilgili, sanatkarın ailesi ve grubu olarak derinden üzüldüğümüzü bildirmek isteriz. Selami Şahin, bu ülke müziğinin en Kıymetli kilometre taşlarından biridir. Yarım asrı aşan sanat hayatı boyunca kanılarına nazaran bestelemiş ve sevenleri ile İçten bir Ömür sürdürmeyi tercih etmiştir.”

“Selami Şahin, yıllardır bahsi geçen bölgede Amel ve toplumsal ömrünü sürdürmektedir. Kendisinin hayranlarıyla yarattığı sıcak ve İçten diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir. Bu hususta yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.”

Selami Şahin

SELAMİ ŞAHİN HAKKINDA YENİ BASIN AÇIKLAMASI

“Son günlerde birtakım basın yayın organlarında ve toplumsal medya mecralarında Selami ŞAHİN’i yıpratmaya ve karalamaya yönelik, maksat gösteren, basın özgürlüğünün sonları aşılarak asılsız- gerçek dışı ve iftira boyutuna varan haberler ve toplumsal medya paylaşımları sebebiyle tarafımızca basın açıklaması yapılması zarureti hasıl olmuştur.

Öncelikle belirtmek isteriz ki; yazılı basında ve toplumsal medya mecralarında müvekkilimiz Selami ŞAHİN hakkındaki temelsiz haber içeriklerinin ve toplumsal medya paylaşımlarının “kişilik haklarını ihlal eder mahiyette olduğu münasebeti ile” taleplerimiz doğrultusunda İstanbul Anadolu Sulh Ceza Hakimliği’nce “Erişimin Engellenmesine” Karar Verilmiştir.

İstanbul Anadolu Sulh Ceza Hakimliği’nce verilen Erişimin Engellenmesi kararından da anlaşılacağı üzere, müvekkilim hakkında 28.03.2023 tarihinden itibaren yazılı basında ve toplumsal medya mecralarında paylaşılan içerikler büsbütün Benlik haklarına Aleni bir hamle niteliği taşımaktadır. Müvekkilin Benlik haklarına açıkça atak niteliği taşıyan ismi geçen haberler ve toplumsal medya paylaşımlarına ait, bütün sorumlular aleyhine tüzel uğraşımızı sonuna kadar sürdüreceğimizi ve ilgililer hakkında kabahat duyurusunda bulunacağımızı kamuoyunun bilgisine hürmet ile sunuyoruz. “

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir