Fatma Ziya’ya sonlanan Burak Kaya: “Rabbim inşallah sana Fazla Aka acılar yaşatır”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 01, 2022 Yorum Yok


MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan kısmında yarışmacı olan Fatma Işık ve Burak Kaya ortasında gergin anlar yaşandı. Fatma Ziya’nın kelamlarına sonlanan Burak Kaya, “Rabbim inşallah sana Fazla Aka acılar yaşatır” diyerek beddua etti.

Türkiye’nin severek izlediği Yemek yarışı olan MasterChef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan kısmında yarışmacılar ortasında ağza alınmayacak cümleler kuruldu. Programın Derhal derhal her tartışmada sıklıkla ismini duyduğumuz Fatma Işık bu seferde Burak Kaya ile ağız dalaşına girdi. Fatma Ziya’nın “Her tartışmada ailesini öne sürerek insanları bel altı vuruyor” demesine sonlanan Kaya ise açtı ağzını yumdu gözünü.

Fatma Nur

“ARKADA GÜLEREK DALGA GEÇTİĞİNİ DUYUYORUM”

Fatma Ziya’nın Kıvanç ile tartışmasında ortaya giren Burak Kaya ise birebir durumdan müzdarip olduğunu söyledi. Fatma Ziya’nın kendisine saygısızlık yaptığını ileri süren Kaya, “Ben burada ailem ve sevdiklerimle ilgili konuşurken geride onun gülerek dalga geçtiğini duyuyorum. Hakikaten Fazla saygısızca”dedi.

fatma parıltı ve burak kaya tartışma

“BURADA HERKESİN AİLESİ VAR”

Sık sık yarışmacılar ortasında münakaşa yaşayan Fatma Parıltı ise, “Bir sen saygılısın zati ya. İlah aşkına Kafi yani ya. Daimi bir şey olduğunda aileyi ortaya katıyor. Burada herkesin ailesi var. Bir münakaşa olduğunda herkesi bel altında vurmaya çalışıyor. Ben de orada yalnızca gülümsedim, kendisiyle muhatap dahi olmuyorum” ifadelerini kullandı.

fatma nur

“HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

Fatma Ziya’nın yanıtları karşısında hudutlarına Yargıç olamayan Burak Kaya ise Fatma Ziya’ya beddualar etti. “Kendisine hakkımı helal etmiyorum. Haram zıkkım olsun. Rabbim inşallah sana Fazla Aka acılar yaşatır” söylemlerinde bulundu.

burak kaya

MEHMET ŞEFTEN FATMA ZİYA’YA Misli UYARI

Fatma Ziya’nın Burak Kaya’ya “Amin amin, kemik de yağar” demesine sonlanan Mehmet Yalçınkaya ise “Kemik de yağar kelamını Geri al. Birtakım şeyleri söyledikten sonra nereye gittiğini bilmiyorsunuz. Burada kullanılacak bir Laf değil. Fatma Işık kimi şeyleri dengelemen gerekiyor.

mehmet şef

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Berdan Mardini’nin annesine İngilizce öğrettiği imgeler herkesi güldürdü!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir