Tag

Seçim

AK Parti Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’ndan vatandaşa çağrı: Türkiye daha da şahlanacak

14 Mayıs’ta yapılan 28. Devre Milletvekili genel Seçiminde Manisa Beyaz Parti’den 1. Alelade Milletvekili adayı olan Ünlü oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu sonuçlara nazaran Milletvekili seçildi. Yenişehirlioğlu’ndan vatandaşa 2. Bölüm seçim daveti geldi.

28 Mayıs’ta 18 yaşında olanlar oy kullanabilir mi? 2. turda 18 yaşında olanlar oy verebilir mi

Seçimin ikinci tipe kalması ile Bir arada 18 yaşını dolduranlar oy kullanıp kullanmayacağını öğrenmek için internette süratle araştırma yapıyor. Yaklaşık olarak 50 bin yeni seçmenin sandık başına gidebileceği 28 Mayıs seçimleri hakkında bütün ayrıntılar haberin devamında…

İstanbul 1. bölge, 2. bölge, 3. bölge ilçeleri neler?

Yüksek Seçim Heyeti 14 Mayıs birinci Dönem seçimlerinden sonra 28 Mayıs’ta yapılacak olan ikinci Periyot seçimleri için İstanbul bölgelerini yayımladı. Pekala İstanbul 1. Bölge, İstanbul 2. Bölge, 3. Bölge ile ilgili ayrıntılar da YSK’nın bilgilendirmesinde yerini aldı. Pekala, İstanbul 3. Bölge neresi? İstanbul 1. Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge’de hangi ilçeler? İstanbul 1. 2. ve 3. bölge Milletvekili adayları kimler?

Onursal Adıgüzel’in görevden alınmasının ardından Atilla Taş’tan Kılıçdaroğlu sesleniş!

Seçim gecesi CHP’nin sisteminin ve bilgi akışının tıkanması nedeniyle tenkitlerin gayesi olan CHP Bilgi ve İrtibat Teknolojilerinden Mesul genel reis Yardımcısı Onursal Adıgüzel’i vazifeden alınca Atilla Taş’tan yorum gecikmedi.

Ünlü modacı Zeynep Tunuslu sevincini paylaştı! “Oyum Tayyip Bey’e” demişti

Ünlü modacı Zeynep Tunuslu 14 Mayıs seçimi öncesi tercihinin kimden yana olacağını açıklamıştı. Bugüne kadar oyunu CHP’den yana kullandığını belirten Tunuslu, artık sevinmek, Mesut olmak istediğini belirterek “Tercihim Tayyip Bey” demişti. Tunuslu seçimin akabinde sevincini bu türlü Anlatım etti.

Emine Erdoğan seçim sonrası “Durmak yok, yola devam” mesajı verdi!

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 28. Devre Milletvekili genel Seçimlerinin akabinde toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan paylaşımıyla “Durmak yok, yola devam” iletisini verdi.

Uğur Işılak’tan AK Parti yeni seçim klibi damga vurdu! “Safın belli olsun”

Bestekar Uğur Işılak’ın Beyaz Parti için hazırladığı yeni seçim müziği Beyaz Parti YouTube hesabından yayınladı. Aka zevk toplayan seçim klibi duyulduğu andan itibaren bir slogan haline geldi. Müzikte geçen safın aşikâr olsun kelamları herkesi mest etti. İşte, Işılak’ın Beyaz Parti seçimlerine Özel yaptığı tüyleri diken diken eden yeni seçim müziği ve klibi…

Gelin ve damattan BBP Genel Başkanı Destici’ye büyük sürpriz!

BBP’nin seçim toplantısının yapıldığı sırada, Üsküdar’daki düğün salonuna gelen ve bugün burada dünya konutuna girecek Ateşoğlu çiftinin yaptığı sürpriz Destici’yi şaşırttı. Destici, çifti kutlama ederek fotoğraf çekildi.

Milli Eğitim Bakanı Özer’den açıklama: Eğitime seçim arası

Ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer, bütün öğrencileri ve velileri ilgilendiren bir nihayet dakika açıklamasında bulundu. Özer, “Cumhurbaşkanı ve 28. Devre Milletvekili genel Seçimlerinin sonraki günü eğitim öğretime 1 gün Ara vereceğiz. Öğretmenlerimizi de idari müsaadeli sayacağız.” dedi.

Uğur Işılak’tan AK Parti seçim şarkısı: “Doğruya doğru” adlı yeni seçim klibi mest etti

Bestekar Uğur Işılak’ın Beyaz Parti için hazırladığı seçim müziği Aka zevk topladı. Beyaz Parti Namzet Tanıtım Toplantısı’nda duyulduğu andan itibaren bir slogan haline gelen müzik, ‘Görüyor bu millet / Milletiyle devlet /Kulak ver türküye /Mesele Türkiye’ kelamlarıyla toplumsal medyada dikkatlerini üzerine çekti. İşte, Beyaz Parti seçimlerde kullanılacak olan Işılak’ın tüyleri diken diken eden yeni seçim müziği ve klibi…