Tag

Milyon

James Bond’un yıldızı Daniel Craig Türkiye için seslenmişti! Rekor bağış herkesi şoke etti

Dünyaca Ünlü yıldız Daniel Craig, geçtiğimiz haftalarda depremzedeler için çektiği 90 saniyelik kısa sinema ile Türkiye’deki depremzedeler için yardım davetinde bulunmuştu. İngiltere’nin Fazla sayıda televizyon kanalından milyonlarca şahsa ulaşan yardım daveti aracılığıyla zelzele bölgesindeki vatandaşlar için 101 milyon sterlin toplandı.

Depreme Hatay’da yakalanan Arda Ayten evinin son halini paylaştı! Komşuları kurtarmıştı

2019 yılında katıldığı Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon TL’nin sahibi olarak gündem olan Arda Ayten, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen sarsıntıya Hatay’daki konutunda yakalandı. Üzerine dolap düşen ve komşularının yardımıyla kurtulan Ayten, günler sonra meskeninin nihayet halini paylaştı.

Türkiye tek yürek oldu! Depremzedeler için el ele verildi: Rekor bağış toplandı

Kahramanmaraş merkezli iki yıkıcı zelzelenin akabinde depremzedelerin yaralarını sarmak ve yeni konutları9n inşası için organize edilen ‘Türkiye Biricik Yürek’ kampanyasında, rekor bağış toplandı. Türkiye’nin el ele verdiği Aka kampanyada küçüğünden büyüğüne birçok şahıs katıldı.

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw ayrıldı! Milyonlarca dolarlık harcamalar boşa gitti

Bir müddettir Iraklı Amel insanı Rassan Khoshnaw ile gözlerden uzakta birliktelik sürdüren Ebru Gündeş, kendisinden 19 ıslak Ufak olan Khoshnaw …