saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Milyon

Milyon

Genel

James Bond’un yıldızı Daniel Craig Türkiye için seslenmişti! Rekor bağış herkesi şoke etti

admin
0 39

Dünyaca Ünlü yıldız Daniel Craig, geçtiğimiz haftalarda depremzedeler için çektiği 90 saniyelik kısa sinema ile Türkiye’deki depremzedeler için yardım davetinde bulunmuştu. İngiltere’nin Fazla sayıda televizyon kanalından milyonlarca şahsa ulaşan yardım daveti aracılığıyla zelzele bölgesindeki vatandaşlar için 101 milyon sterlin toplandı.

Genel

Depreme Hatay’da yakalanan Arda Ayten evinin son halini paylaştı! Komşuları kurtarmıştı

admin
0 34

2019 yılında katıldığı Kim Milyoner Olmak İster’de 1 milyon TL’nin sahibi olarak gündem olan Arda Ayten, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen sarsıntıya Hatay’daki konutunda yakalandı. Üzerine dolap düşen ve komşularının yardımıyla kurtulan Ayten, günler sonra meskeninin nihayet halini paylaştı.

Genel

Türkiye tek yürek oldu! Depremzedeler için el ele verildi: Rekor bağış toplandı

admin
0 29

Kahramanmaraş merkezli iki yıkıcı zelzelenin akabinde depremzedelerin yaralarını sarmak ve yeni konutları9n inşası için organize edilen ‘Türkiye Biricik Yürek’ kampanyasında, rekor bağış toplandı. Türkiye’nin el ele verdiği Aka kampanyada küçüğünden büyüğüne birçok şahıs katıldı.

Genel

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw ayrıldı! Milyonlarca dolarlık harcamalar boşa gitti

admin
0 57

Bir müddettir Iraklı Amel insanı Rassan Khoshnaw ile gözlerden uzakta birliktelik sürdüren Ebru Gündeş, kendisinden 19 ıslak Ufak olan Khoshnaw …

Genel

Ebru Şallı’ya şiddet gördüğü iddia edilen eşinden milyonluk jest!

admin
0 50

Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş tarafından şiddet gördüğü argümanlarıyla gündeme gelmişti. meşhur çift bütün söylentileri toplumsal medya …