Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw ayrıldı! Milyonlarca dolarlık harcamalar boşa gitti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 19, 2022 Yorum Yok

Bir müddettir Iraklı Amel insanı Rassan Khoshnaw ile gözlerden uzakta birliktelik sürdüren Ebru Gündeş, kendisinden 19 ıslak Ufak olan Khoshnaw’dan evlenme teklifi almıştı. Gündemi sallayan evlenme teklifi sonrası Ünlü müzikçi ve Khoshnaw radikal bir karar alarak ayrıldı.

Geçtiğimiz haftalarda Kuzey Iraklı Amel insanı Rassan Khoshnaw‘dan Dubai’de evlilik teklifi Meydan Ebru Gündeş‘in önümüzdeki yaz Khoshnaw ile nikah masasına oturacağına Kesin gözüyle bakılıyordu. Mayıs ayından bu yana Mesut birliktelikleriyle magazin dünyasının yakın takibinde olan Ünlü çiftten Kötü haber geldi. 

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw ayrıldı

Müstakbel eşi için sık sık milyonlarca dolarlık harcamalar yapan Khoshnaw’ın Gündeş’in konser yoğunluğu nedeniyle ayrılma kararı aldığı ortaya çıktı. Alakalarını sessiz sedasız noktalama kararı Meydan Ünlü çiftin artık birbiriyle konuşmadığı öğrenildi. Ayrılığın akabinde Üzücü günler geçiren Ünlü sanatkarın kızı Alara’yı da yanına alarak Dubai’deki konutuna gittiği söylenenler ortasında yer alıyor. 

Ebru Gündeş

DAHA önce NE OLDU?

Ebru Gündeş, evvelki akşam hayranlarıyla bir ortaya geldi. Sevenlerine adeta müzikal bir şölen yaşatan Ünlü müzikçinin 1.8 milyon dolar yani 33 milyon TL bedelindeki yüzüğü gözlerden kaçmadı. Sahnede dans eden Gündeş’in dans sırasında ellerini ön planda tutması “Yüzüğü göstermeye çalışırken ben” halinde yorumlandı.

EBRU GÜNDEŞ EVLENİYOR!

Güçlü sesi ve kendine has yorumuyla Aka zevk toplayan Ebru Gündeş, bir müddettir Özel hayatıyla gündeme geliyor. şimal Iraklı Amel insanı Rassan Khoshnaw ile mayıs ayından beri birliktelik yaşayan Ünlü müzikçiden müjdeli haber geldi.

Ebru Gündeş ve Rassan Khoshnaw

Ebru Gündeş’in hiçbir sahnesini kaçırmayan 28 yaşındaki Khoshnaw’ın Ebru Gündeş’e evlenme teklifi ettiği öğrenildi. Dubai’nin Ünlü Burj El Arab binasındaki otelin nihayet üç katında bulunan, geceliği 25 bin dolar olan kral dairesini kiralayan Khoshnaw, evlenme teklifi etmek için milyonları gözden çıkardı. 

Ebru Gündeş

EVLENME TEKLİFİ İÇİN 2 MİLYON DOLARI GÖZDEN ÇIKARDI

Dubai’ye Özel helikopterle getirdiği dünyaca Ünlü İtalyan bir piyanistin de melodileriyle eşlik ettiği bir teklifte bulunan Khoshnaw, 1,8 milyon dolarlık tektaş yüzükle Ebru Gündeş’ten “Evet” karşılığını aldı. Gözyaşları içinde evlenme teklifini kabul eden Gündeş’in evlendikten sonra büsbütün Dubai’ye yerleşeceği ortaya çıktı. Ayrıyeten Rassan Khoshnaw, Ebru Gündeş için Bir arada yaşayacakları konut için de 15 milyon dolarlık harcama yapıyor. Vakit vakit Türkiye’ye istikbal olan Ünlü müzikçi müstakbel eşinin isteği üzerine sırf Cahide‘de sahne alacak ve ekstra işlere gitmeyecek. 

Ebru Gündeş evleniyor

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir