Tag

doğum

Taze anne Fahriye Evcen’den sosyal medyayı yıkan Kerem bebek paylaşımı! İşte Kerem bebek…

İkinci bebeği Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen oğulları Karan 4 yaşına Özel Tebrik yaptı. Evcen, fotoğraf karesine Ufak oğlu Kerem ile Birlikte iç oldu.

Fahriye Evcen ilk kez oğlu Kerem’i paylaştı! Takipçileri mest eden kare…

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten geçtiğimiz günlerde sevindiren haber gelmişti. İkinci bebekleri Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen günler sonra birinci kere Ufak oğlu Kerem’i paylaştı. İşte Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oğulları Kerem bebek…

Murat Boz’dan alkışlanacak hareket! Doğum gününü TEV’e bağışladı

7 Mart’ta 42. yaşını kutlayacak olan Ünlü müzikçi Murat Boz’dan depremzedeler için manalı dayanak geldi. Boz, depremzede çocukların eğitimine dayanak vermek için doğum gününde manalı bir kampanya başlattı.

Doğum parası ne kadar ve nasıl alınır? 2023 doğum parası hesaplama! PTT doğum parası sorgulama

Doğum yapan anneye yapılan yardımlar ortasında doğum parası yer alıyor. Devlet çalışan bayanlara doğum yaptıktan sonra ödeme yapıyor. Devletin yaptığı bu doğum yardımının ne kadar olduğu ve nereden alındığı internette en Fazla merak edilen mevzulardan bir oldu. Pekala 2023 doğum parası ne kadar? Doğum parası alma kaideleri nelerdir? İşte yanıtlar:

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Kerem bebekle ilk kez görüntülendi! Bakın kime benziyor

6 sene Evvel dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’ten sevindiren haber Çarşamba günü gelmişti. İkinci bebekleri Kerem’i kucaklarına almanın memnunluğunu yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit hastaneden çıkarken görüntülendi.

2023 Süt parası ne kadar? Süt parası alma şartları nelerdir? Emzirme parası nasıl alınır?

Doğum yapan anneye yapılan yardımlar ortasında süt parası yer alıyor. Devlet ister çalışsın ister çalışmasın doğum yapan her anneye iki Kıymetli ödeme yapıyor. Devletin yaptığı bu doğum yardımları, süt ve emzirme parası olarak da isimlendiriliyor. Herkes tarafından bu yardımların ne kadar olduğu merak ediliyor. Pekala 2023 alınacak süt parası ne kadar? Süt parası alma kuralları nelerdir? İşte karşılıklar:

Sezeryan Doğum Nasıl Yapılır?

Sağlık Eyl 12, 2022 Yorum Yok

Sezeryan Doğum;1881 yılında Alman jinekolog Ferdinand Adolf Kehrer tarafından gerçekleştirilen sezeryan doğum, doktor veya doktorların bebeğin ve annenin sağlığını riske eden bir durumun söz konusu olduğu düşünerek ve bu durumla ilgili açık veriler tespit edildiği zaman anne karnındaki bebeğin uterusun yani anne karnının alt kısmı yukarıdan aşağı doğru kesilerek döl yatağının ön zarının açılarak çıkarıldığı bir doğum şekildir. Bu yöntem…